Bu 9 DeFi Altcoin’inden Önemli Haberler Var: İşte Detaylar!

Bu 9 DeFi Altcoin’inden Önemli Haberler Var: İşte Detaylar!

DeFi odaklı altcoin projeleri son zamanlarda katlanarak büyümeye devam etti. Şubat ayaında, DeFi alanının piyasa değeri 104,543,839,311 dolardı. Kriptoks.com okurlarını bilgilendirmek için haftanın DeFi güncellemelerinden bazılarını derledik. Benqi likidite staking lansmanı ve Varen X’in Polygon’da lansmanı en önemli DeFi güncellemelerinden bazıları.

İşte haftanın DeFi altcoin haberleri

İlk olarak, Supernova Finance, Jupiter borsası ile stratejik bir ortaklığın ayrıntılarını yayınladı. Duyuruya göre, Supernova şimdi Solana’da mevcut en iyi Terra USD (UST) oranlarını sunacak.

İkincisi, play to earn (P2E) NFT yarış oyunu şimdi birinci sınıf oracle platformu Chainlink ile ortaklık kuruyor. Bu sayede, Polygon tabanlı NFT metaverse yarış oyunu, Chainlink’in birinci sınıf VRF özelliğine entegre olacak.

We absolutely love @chainlink! Their verified randomness is essential to making sure our Original Racers are fairly distributed. Their Keepers tech powers our Game Loop. We really couldn't do it without them. Ask us anything about our #Chainlink integration! #NFTs #GameFi https://t.co/Wl8S0Q5rC0

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.