Bu 6 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Coinbase Dev Duyurular Yaptı!

Bu 6 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Coinbase Dev Duyurular Yaptı!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, çeşitli altcoin’lerin sitesine ve uygulamasına eklendiğini açıkladı. Bu sırada Avalanche yeni özelliğini tanıttı İşte detaylar…

Coinbase, Polygon’u ve Solana’yı entegre ediyor

Yakın tarihli bir blog gönderisinde, kripto para borsası platformu Coinbase, borsa müşterilerinin Polygon üzerinde ETH, MATIC ve USDC gönderip alabileceklerini açıkladı. Ayrıca Solana ağında USDC gönderip alabileceklerini açıkladı. Kripto borsası şirketi, Ethereum ağını neden kaldıracaklarından bahsetti. Gas ücretleri nedeniyle hem bireysel kullanıcılar hem de kurumlar için ekosistemin artan kullanım maliyetinin, cüzdan fonlama sürecini karmaşık hale getirdiğini açıkladı.

Gönderi, Coinbase’in müşterilerin fiat’ı kriptoya dönüştürmesine ve Polygon ve Solana cüzdanlarını dakikalar içinde ve daha düşük bir maliyetle finanse etmesine izin vererek kripto cüzdanlarını finanse etme sürecini basitleştireceğini ortaya koydu. Önümüzdeki ay boyunca, nitelikli Coinbase müşterileri Polygon üzerinde ETH, MATIC ve USDC gönderip alabilecek. Ardından Solana’da USDC gönderip alabilecekler. Daha sonra, daha fazla token ve ağ desteği eklenecek.

Coinbase, ağlar arasında tek bir varlığın farklı bakiyelerini kapsamlı, birleşik bir bakiye ile yönetmenin karmaşıklığını ortadan kaldırdığını söyledi. Polygon entegrasyonu, Coinbase’in bu varlıkların bir L2’de gönderilmesine ve alınmasına ilk kez izin verdiği anlamına da geliyor. Öte yandan borsanın uygulamasına yeni entegre edilmiş dapp tarayıcısı, sürekli büyüyen dapp dünyasını daha erişilebilir hale getirmeyi de hedefliyor. Yeni dapp tarayıcısı, Coinbase Cüzdan’ın desteklediği tüm ağlardaki popüler dapp’lerin derlenmiş bir listesini sağlayarak yeni dapp’leri bulmayı ve keşfetmeyi kolaylaştırıyor.

Coinbase’in web sitesinde ve uygulamalarında yeni coin’ler var

Coinbase’in Twitter üzerinden yaptığı duyurulara baktığımızda, yeni coin’lerin ticaret için eklendiği görülüyor. Borsa, Chrono tech (TIME) ve DEXTools’u (DEXT) artık “Experimental” (deneysel) etiketiyle platformda bulabileceğimizden bahsediyor. Öte yandan Drep (DREP)’e de Coinbase’in internet sitesi ve iOS ve Android uygulamalarından erişilebilecek.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.