Bu 5 Altcoin’e Dikkat: Yatırımcılarının Yüzünü Güldürdüler

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: Yatırımcılarının Yüzünü Güldürdüler

26 Ağustos’tan 2 Eylül’e kadar geçen hafta en çok artan beş altcoin projesine göz atalım. Analist Valdrin Tahiri, yükselişin önünüzdeki kritik direnç seviyelerini analiz ediyor.

Celsius (CEL): 30.11%eCash (XEC): 18.04%Polygon (MATIC): 9.74%Nexo (NEXO): 8.31%Lido DAO (LDO): 5.38%

26 Ağustos – 2 Eylül haftasında en çok kazandıran 5 altcoin

Celsius (CEL)

CEL fiyatı, 28 Ağustos’ta 15 Ağustos’tan beri mevcut olan alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Ardından yukarı doğru bir hareket başlattı. Şimdiye kadar 1,65 dolar direnç alanı tarafından reddedilmeden önce 2 Eylül’de 1,67 dolara ulaştı. Aşağı hareketin düzeltici mi yoksa yeni bir dürtünün başlangıcı mı olduğu henüz kesin değil. 2.16 dolar dip seviyelerinin (kırmızı çizgi) üzerinde bir artış, düşüşün düzeltici olduğunu teyit edecek. Ayrıca, CEL’in şimdi yeni bir yukarı hareket başlattığını önerecek. Bu durumda, analiste göre bir sonraki en yakın direnç 3 dolarda olacak.

eCash (XEC), XEC yatay dirençle karşı karşıya

XEC, 12 Mayıs’tan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. O zamandan beri, 0.000057 dolarlık direnç alanının (kırmızı simgeler) üzerine çıkmak için üç girişimde bulundu, ancak bunların tümü başarısız oldu.  Dirençler her dokunulduğunda zayıfladığı için, bu direnişten nihai bir kopuş en olası senaryo olacaktır. 

Polygon (MATIC), altı aylık dirençten çıktı

Öte yandan MATIC, yılın başından beri azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Aşağı yönlü hareket, 18 Haziran’da 0,31 dolara ulaştı. Fiyat o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor ve 8 Temmuz’da hattan çıktı.  O zamandan beri, her ikisi de başarısız olan 1,05 dolarlık direnç alanından çıkmak için iki girişimi tamamladı.  Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, analiste göre muhtemelen MATIC’i bir sonraki dirence doğru 1.40 dolara yöneltecek.

Nexo (NEXO), yatay dirençle karşı karşıya

Kriptoks.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, NEXO 30 Haziran’dan beri yukarı doğru hareket ediyor. 11 Ağustos’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıkmayı başardı. Beş gün sonra çizgiyi destek olarak onayladıktan sonra, fiyat artış oranını hızlandırdı. daha sonra 1,20 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıkmak için başarısız bir girişimde bulundu. Tepe direncinin olmaması nedeniyle, bu alanın üzerinde belirleyici bir hareketin artış oranını hızlandırması olası.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.