Bu 10 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Önemli Haberler!

Bu 10 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Önemli Haberler!

Internet Computer’ın (ICP) Bitcoin ve Ethereum entegrasyonundan, Cardano ekosisteminden son gelişmelere haftanın kritik altcoin haberlerini göz geçiriyoruz…

İşte haftanın altcoin gelişmeleri

DeFi platformu Qubit, 27 Ocak akşamı saat 17:00 ET’de hacklendi ve 80 milyon dolar kaybetti. Qubit şimdi 2 milyon dolarlık ödül sunuyor ve bilgisayar korsanının çaldığını iade etmesi için çağrıda bulunuyor.

Açık kaynaklı Bockchain Celo, Brezilya Reali ile sabitlenmiş, algoritmik bir stablecoin olan cREAL’i başlattı. Brezilya’daki üç kripto borsası, cREAL stablecoin’e erişim sağlayacak: FlowBTC, NovaDAX ve Ripio. Ayrıca Bitfy ve Coins cüzdanları da kripto para birimini destekleyecek.

A key benefit of $cREAL is that it enables users to trade digital assets and transfer value faster and more efficiently using their smartphones 🤳It can also be used for both CeFi and DeFi apps and services on the Celo blockchain and more! ⤵️ https://t.co/9dvfWO22Us

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.