BTC, XRP, LUNA, ADA, SOL, AVAX, DOT, DOGE: Seviyeli Tahminler Çıktı!

BTC, XRP, LUNA, ADA, SOL, AVAX, DOT, DOGE: Seviyeli Tahminler Çıktı!

Kripto analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, LUNA, ADA, SOL, AVAX, DOT ve DOGE hakkındaki seviyeli tahminlerini Kriptoks.com olarak mercek altına alıyoruz.

BTC için seviyeli tahminler

22 Mart’taki Bitcoin fiyatındaki artışın, Terra’nın 21 Mart’ta Binance’e 125 milyon USDT gönderdiği raporlarından kaynaklanmış olabileceği tahmin ediliyor. Bitcoin, 22 Mart’ta 42.594 dolardan ani direncin üzerine çıktı ancak boğalar daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Küçük bir pozitif, boğaların 23 Mart’taki genel dirençten fazla zemin kaybetmemesi. Bu, trader’ların yukarı hareketin devam etmesini bekledikleri için direnç yakınındaki pozisyonlarını kapatmadıklarını gösteriyor. Alıcılar fiyatı 42.594 doların üzerinde zorlar ve sürdürürse, analiste göre, BTC/USDT çifti ivme kazanabilir ve ayıların tekrar güçlü bir savunma oluşturabileceği 45.400 dolara yükselebilir.

Bitcoin (BTC)’yi izleyen ETH’de genel görünüm nasıl?

Ether (ETH) psikolojik seviyenin üzerine 3.000 doları kırdı ve 22 Mart’ta simetrik üçgenin direnç çizgisine yaklaştı. Şamdan üzerindeki uzun fitil, ayıların direnç çizgisini savunduğunu gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı hareketli ortalamalara çekmeye çalışacak. Fiyat bu destekten geri dönerse, üçgenin üzerinde bir kırılma olasılığını artıracaktır. Bu olursa, ETH/USDT çifti yeni bir yükseliş hareketi başlatabilir. Analiste göre, parite önce 3.500 dolara yükselebilir ve ardından 3.907 dolardan model hedefine doğru ilerleyebilir.

BNB, 21 Mart’ta 20 günlük üstel hareketli ortalamadan (EMA) (389 dolar) sıçradı ve düşüşlerde alım olduğunu gösterdi. Boğalar, 22 Mart’ta fiyatı genel direncin 407 doların üzerine itti, ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. 20 günlük EMA kademeli olarak yükselmeye başladı ve RSI, alıcılara avantaj sağlayan pozitif bölgede. Boğalar, fiyatı 407 ila 410 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkarmaya ve sürdürmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, BNB/USDT çifti 445 dolara yükselmeye çalışabilir.

XRP’de boğalar zorlanıyor

Ripple (XRP), 21 Mart’ta düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırıldı ve kapandı, ancak boğalar yukarı hareketini sürdürmekte zorlanıyor. Bu, talebin daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösterir. Fiyat düştü ve ayılar XRP/USDT çiftini düşüş trendi çizgisinin altına çekmeye çalışıyor. Bunu başarırlarsa parite hareketli ortalamalara düşebilir. Hareketli ortalamalardaki güçlü bir toparlanma, tüccarların daha düşük seviyelerden alım yapmaya devam ettiğini gösterecek. Analiste göre, boğalar daha sonra fiyatı tekrar 0,91 dolara itmeye çalışacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.