BTC, XRP, DOGE, SOL ve Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Tahminler Çıktı!

BTC, XRP, DOGE, SOL ve Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Tahminler Çıktı!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. BTC ve altcoinler, Bitcoin 40.000 doları desteğe geri çevirmeyi hedeflerken, genel direnç seviyelerinin üstesinden gelerek olumlu bir notla Ocak’ı bitirmeye çalışıyor. Bitcoin ve büyük altcoinler ayı güçlü bir seviye ile bitirebilir mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC, ETH ve BNB için tahminler

BTC/USDT. Bitcoin güçlü bir düşüş trendinde geri çekildi. Duyarlılıkta bir değişikliğin ilk işareti, 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (39.318 dolar) üzerinde bir kırılma ve kapanış olacaktır. Böyle bir hareket, talebin 20 günlük EMA direncinin yakınında arzı aştığını gösterecektir. BTC/USDT çifti daha sonra 50 günlük basit hareketli ortalamaya (43.791 dolar) doğru ilerleyebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, ayıların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunduğunu gösterecektir. Analiste göre, parite daha sonra 35.507,01 dolara düşebilir.

ETH/USDT. Ether (ETH), 2,652 dolarda kırılma seviyesinin yakınında dirençle karşı karşıya. Bu, yatırımcıların 31 Ocak mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi düşüşleri satın aldıklarını gösteriyor. Boğalar şimdi tekrar fiyatı 2.652 doların ve 20 günlük EMA’daki (2.802 dolar) kritik direncin üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarırlarsa, satış baskısının düşebileceğini önerecektir. Boğalar daha sonra bir açılış görecek ve çifti kanalın direnç çizgisine itmeye çalışacak. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, ayılar ETH/USDT çiftini 2.300 ila 2.159 dolar destek bölgesine çekmeye çalışacak.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) 25 Ocak’ta kanala yeniden girdi, ancak toparlanma 400 dolara yakın düştü. Bu, ayıların henüz vazgeçmediğini ve rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar fiyatı kanalın altına düşürür ve sürdürürse, BNB/USDT çifti kritik destek bölgesini 330 ila 320 dolar arasında tekrar test edebilir. Düşen hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, satıcıların üstünlüğü elinde tuttuğunu gösteriyor. Bu olumsuz görüş, kısa vadede bir ara vererek geçersizleşecek ve 20 günlük EMA’nın üzerinde kapanacaktır. Parite daha sonra kanalın direnç çizgisine yükselebilir.

ADA/USDT. Boğaların 1 dolarlık psikolojik destekten anlamlı bir toparlanma sağlayamaması, bu seviyede agresif satın alma eksikliğini gösteriyor. Ayılar şimdi avantajlarını artırmaya ve Cardano’yu (ADA) 1 doların altına düşürmeye çalışacak. Her iki hareketli ortalama da aşağı eğimli ve RSI negatif bölgede, bu da ayıların hakim olduğunu gösteriyor. 1 doların altında bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin bir sonraki ayağının başlangıcına işaret edebilir. ADA/USDT çifti önce 0,80 dolara ve ardından kanalın destek hattına düşebilir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.