BTC, XRP, DOGE, ADA, SOL ve Bu 5 Altcoin İçin Sıcak Tahminler!

BTC, XRP, DOGE, ADA, SOL ve Bu 5 Altcoin İçin Sıcak Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. Teknik analiz, BTC ve altcoinlerde erken dip işaretlerine işaret ediyor, ancak analistler başka bir keskin aşağı yönlü hareket tahmin ediyor. Bitcoin (BTC) ve çoğu büyük altcoin, genel direnç seviyelerinden düşüyor, bu da duyarlılığın olumsuz olduğunu ve traderların mevcut her fırsatta satış yaptığını gösteriyor. Bitcoin ve çoğu büyük altcoin mevcut seviyelerin yakınında dibe vurabilir mi? Öğrenmek için Kriptoks.com’da en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC, ADA ve diğer büyük altcoinler

BTC/USDT. Bitcoin, 37.332.70 ila 39.600 dolar arasında sert bir dirençle karşı karşıya. Bu, ayıların avantajlarından vazgeçmek istemediğini ve rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Son birkaç günün geri çekilmesi, göreceli güç endeksindeki (RSI) aşırı satım seviyelerini çözdü. Ayılar şimdi BTC/USDT çiftini 32.917,17 doların altına çekerek düşüş trendini sürdürmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa, bir sonraki durak 30.000 dolar olabilir. Alternatif olarak, fiyat mevcut seviyeden yükselir ve 37.332,70 doların üzerine çıkarsa, daha düşük seviyelerde birikim önerecektir.

ETH/USDT. Ether, 26 Ocak’ta 2.652 dolardan genel direncin üzerine çıktı ancak ayılar agresif bir şekilde daha yüksek seviyelerden sattı ve fiyatı kanalın altına çekti. O zamandan beri, alıcılar fiyatı kanalın içine geri itmek için mücadele etti. Ayılar şimdi fiyatı 24 Ocak’ın gün içi en düşük seviyesi olan 2.159 doların altına çekerek düşüş trendini sürdürmeye çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, ETH/USDT çifti 2.000 dolara ve ardından 1.700 dolara düşebilir. RSI, son birkaç gündür aşırı satım bölgesinde sıkıştı ve bu da satışın yakın vadede aşırıya kaçmış olabileceğini gösteriyor. Bu nedenle, boğalar tekrar 20 günlük EMA’ya (2.856 dolar) ulaşabilecek bir yardım rallisi girişiminde bulunabilir.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), 330 dolar desteğinden toparlandı ve 25 Ocak’ta azalan kanala yeniden girdi ancak boğalar, fiyatı 20 günlük EMA’ya (424 dolar) doğru itmek için mücadele ediyor. Bu, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini göstermektedir. Ayılar bir fırsat algılayacak ve fiyatı 330 ila 320 dolar arasındaki güçlü destek bölgesine geri çekmeye çalışacak. Bu, boğaların savunması gereken önemli bir bölge çünkü kırılırsa BNB/USDT çifti 250 dolara düşebilir.

ADA/USDT. Cardano (ADA), son birkaç gündür psikolojik desteğin yakınında 1 dolardan işlem görüyor. Bu, boğaların desteği savunduklarını ancak fiyatı daha yükseğe çıkaramadıklarını gösteriyor. Aşağı eğimli hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu gösteriyor. Ayılar batar ve fiyatı 1 doların altında tutarsa, ADA/USDT çifti 0,80 dolara düşebilir. Bu olumsuz görüş, fiyat mevcut seviyenin üzerine çıkarsa ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa kısa vadede geçersiz olacaktır. Parite daha sonra kanalın direnç çizgisini test edebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.