BTC, XRP, ADA, SOL, DOGE ve 5 Altcoin: Taze Tahminler Çıktı!

BTC, XRP, ADA, SOL, DOGE ve 5 Altcoin: Taze Tahminler Çıktı!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. BTC fiyatı, altcoin yatırımcılarına işlem aralığını değiştirme ve kısa vadeli kazançlar sağlama fırsatı veren bir süreç olan konsolidasyona devam ediyor. Kritik destek ve direnç seviyelerini belirlemek için ilk 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim. Belirtmekte fayda var ki analistin tahminleri kesin bilgi değildir. Her bir yatırımcı kendi araştırmasını yapmakla sorumludur.

BTC, ETH ve BNB’de genel görünüm

Bloomberg tarafından derlenen veriler, BTC fiyatının 2022’deki Nasdaq 100 Endeksi ile karşılaştırıldığında daha sakin olduğunu gösteriyor. Genel olarak, düşük volatilite dönemlerini aralık genişlemesi takip eder. Bu nedenle, Nasdaq 100’deki keskin bir düşüş Bitcoin’de satışı hızlandırabileceğinden traderlar temkinli kalabilirler. BTC, 20 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) (41.493 dolar) toparlamaya çalışıyor, bu da hissiyatın olumluya döndüğünü ve traderların düşüşlerde alım yaptığını gösteriyor. Boğalar, fiyatı 45.821 dolardan genel direncin üzerine itmeye ve sürdürmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, BTC/USDT çifti bir ters baş ve omuz formasyonunu tamamlayacak. Parite önce psikolojik seviyeye 50.000 dolardan ralli yapabilir ve bu seviye aşılırsa, ralli 52.088dolar’da sert genel dirence ulaşabilir.

ETH/USDT. Ether (ETH), 20 günlük EMA’nın (2.934 dolar) altına düştü ve 11 Şubat’ta azalan kanala yeniden girerek daha yüksek seviyelerde satış olduğunu gösterdi. Küçük bir pozitif, fiyatın son iki günde 20 günlük EMA’ya bağlı kalmasıdır. Düz 20 günlük EMA ve orta noktanın hemen altındaki göreli güç endeksi (RSI), arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA’nın üzerinde kırılır ve devam ederse, alıcılar ETH/USDT çiftini genel direnç bölgesinin üzerine 3.283.66 dolar ila 3.411.43 dolar arasında itmek için bir girişimde daha bulunacaklar. Başarılı olurlarsa, çift ters çevrilmiş bir H&S modelini tamamlayacaktır. Bu tersine çevirme kurulumunun 4.408 ABD doları hedef hedefi var.

 BNB/USDT. Binance Coin (BNB), 11 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (407 dolar) altında kırıldı ve kapandı, bu da daha düşük seviyelerden alım yapan yatırımcıların kâr rezervasyonu yapabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, küçük bir pozitif, boğaların ayıların yollarını bulmasına izin vermemesi ve 400 doların altındaki düşüşleri satın almasıdır. 20 günlük EMA düz ama RSI 47’ye düştü, bu da ayılar için küçük bir avantaj olduğunu gösteriyor. Fiyat 400 doların altında kalırsa, 347,40 dolara düşme olasılığı artar. BNB/USDT paritesi mevcut seviyeden yükselir ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (439 dolar) üzerine çıkarsa bu olumsuz görüş geçersiz olacaktır.

XRP/USDT. Ripple’ın (XRP) kırılma seviyesinden 0.75 dolardan keskin toparlanması, 0.85 dolardan düştü ve ayıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı 0,75 doların altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, daha düşük seviyelerden veya 0,75 doların üzerinde bir ara ile alım yapan tüccarlar çıkışa koşabileceğinden satış yoğunlaşabilir. Bu, XRP/USDT çiftini 0,65 dolara ve ardından 0,60 dolara çekebilir. Öte yandan, fiyat mevcut seviyeden yükselirse veya 0,75 dolardan geri dönerse, boğaların kırılma seviyesinin yakınında biriktiğine işaret edecek.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.