BTC, SOL, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Çarpıcı Tahminler!

BTC, SOL, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Çarpıcı Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE ve DOT üzerine tahminlerini Kriptoks.com’da mercek altına alıyoruz. BTC’nin 40.000 doları geri alma girişimi ayılar tarafından engellendi, ancak mevcut aralıktaki herhangi bir konsolidasyon, küçük ve büyük sermayeli altcoinlere fayda sağlayabilir. Analistin tahminleri kesin olmayıp, her yatırımcının kendi araştırmasını yapmasını tavsiye ediyoruz.

BTC, EH, BNB ve XRP tahminleri

BTC/USDT. Bitcoin (BTC) 21 Şubat’ta 38.000 doların altına düştü, ancak boğalar düşüşü durdurmaya ve bir toparlanma başlatmaya çalışıyor. 2022’deki sürekli zayıflık, güçlü bir ralli beklentilerini azaltmış gibi görünüyor. Kısa vadede, kripto piyasalarının Rusya ve Ukrayna arasındaki jeopolitik gelişmelerden, ABD Merkez Bankası’nın sıkılaştırma döngüsüne ilişkin ipuçlarından ve riskli olarak algılanan varlıkların performansından etkilenmesi muhtemeldir.

Bitcoin, 20 Şubat’ta 39.600 dolarda kilit desteğin altına düştü ve kapandı. Satış 21 Şubat’ta yeniden başladı ve ayılar fiyatı 37.213,63 dolara çekti. Son birkaç gündeki keskin satış, göreli güç endeksini (RSI) negatif bölgeye çekti ve 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (40,986dolar) düştü. Bu, en az dirençli yolun aşağı yönde olduğunu gösterir. Tersine, boğalar fiyatı 39.600 doların ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa ve sürdürürse, daha düşük seviyelerde güçlü talebi gösterecektir. Bu, 45.821 dolara olası bir ralli için kapıları açabilir.

ETH/USDT. Ether (ETH), 18 Şubat’ta azalan kanala yeniden girdi. Bu, toparlanmanın bocaladığının ilk göstergesiydi. Boğalar 19 Şubat’ta fiyatı tekrar kanalın üzerine çıkarmaya çalıştı ama ayılar baskıyı sürdürdü. ETH/USDT paritesi 20 Şubat’ta 2.652dolar’da kritik desteğin altında kırıldı ve kapandı ancak satıcılar bu avantajı geliştiremediler. Bu, daha düşük seviyelerde güçlü satın alma olduğunu gösterir. Fiyat 21 Şubat’ta keskin bir şekilde toparlandı ve alıcılar pariteyi kanalın direnç çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışıyor. Başarılı olurlarsa, parite hareketli ortalamalara meydan okuyabilir.

BNB/USDT. Boğalar, 19 Şubat’ta Binance Coin’i (BNB) alçalan kanalın düşüş trendi çizgisinin üzerine geri itmeye çalıştı ancak ayılar pes etmedi. 20 Şubat’ta satış yenilendi ve ayılar fiyatı 390,50 dolardan güçlü desteğin altına çekti. Bu, kırılmayı satın alan ve kanalın üzerinde kapanan tüccarların durmalarını tetikleyebilirdi. 21 Şubat mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 390.50 dolar seviyesini dirence çevirmeye çalıştığını gösteriyor. Ayılar fiyatı 357,40 doların altına çekerse, BNB/USDT çifti 330 dolardan 320 dolara güçlü destek bölgesine düşebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.