BTC, SHIB ve ETH’i Çökerten Altcoin’in CEO’su Konuştu!

BTC, SHIB ve ETH’i Çökerten Altcoin’in CEO’su Konuştu!

Kripto borç verme platformu Celsius, tüm müşteri çekme, takas ve transferlerini duraklattığını açıklamıştı. Bundan üç gün sonra, kuşatma altındaki şirketin CEO’su Alex Mashinsky sonunda bu konudaki sessizliğini bozdu. Ancak Mashinsky, kullanıcıların tekrar ne zaman para çekebilecekleri konusunda yanıt bekleyenleri pek teselli etmedi. Bilindiği üzere Celsius, bir depeg olayına maruz kalmıştı. Bunun ardından büyük bir tasfiye riski yaşamaya başlamıştı. Olayların ardından BTC, SHIB ve ETH gibi altcoin’ler düşmeye başlamıştı. Detayları sizin için derledik.

BTC ve SHIB’in çökmesine neden olan Celsius’un CEO’su ilk kez konuştu

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, pazar günü BTC, SHIB ve ETH fiyatları Celsius nedeniyle düşmüştü. Mashinsky bu öğleden sonra Twitter’a giderek, şirketinin Pazar gecesi para çekme işlemlerini dondurmasından bu yana ilk kez halka açık bir şekilde konuştu. Buna göre CEO, Celsius topluluğuna şirketin ekibinin bu konu üzerinde “durmaksızın” çalıştığına dair güvence verdi. Ayrıca, müşterilerin daha sabırlı olmasını talep etti.

“Celsius ekibi durmaksızın çalışıyor. Endişelerinize odaklandık ve bu kadar çok kişiden haber aldığımız için minnettarız. Bir araya geldiğinizi görmek, topluluğumuzun dünyadaki en güçlü topluluk olduğunun açık bir işaretidir. Bu zor bir an; sabrınız ve desteğiniz bizim için dünyalara bedel.”

Özellikle Mashinsky, Celsius’un ne zaman tekrar çalışmasını amaçladığı veya beklediği konusunda hiçbir cevap vermedi. Twitter kullanıcıları, kısa bir süre sonra, mevduat güvenliğine yönelik taahhütler için güç durumdaki CEO’ya yalvardı. Ancak Mashinsky daha fazla yanıt vermedi. 

“Lütfen beni hayal kırıklığına uğratma, beklemek umurumda değil, yeni evim için biriktirdiğim 45 Ethereum’um vardı. Ağlıyorum ve o parayı alabilmem için Tanrı’ya dua ediyorum. Biriktirmek 4 yılımı aldı ve bunun için her hafta 100 saat çalıştım, uyuyamıyorum.”

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.