BTC, SHIB ve Altcoin Ayı Piyasasında Hayatta Kalmanın 4 Yolu!

BTC, SHIB ve Altcoin Ayı Piyasasında Hayatta Kalmanın 4 Yolu!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve diğer altcoin’ler ayıların hakimiyetinde ve ayı piyasaları kimsenin sezonun en sevdiği zamanı değil. “Ancak bunlar oluyor” diyen kripto analisti Camille Lemmens, traderların en çok parayı ayı piyasalarında kazandığını söylüyor ve bunun nasıl mümkün olduğunu açıklıyor. Analistin, paylaşımlarını kendi anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık.

“Traderlar en çok parayı ayı piyasasında kazanırlar”

Hiç şüphe yok ki, BTC, SHIB ve altcoin’ler için ayı piyasasında bulunuyoruz. Bitcoin ATH seviyesinden %50’den fazla düştü, SHIB gibi çoğu altcoin ise ATH seviyesinden %90’a yakın değer kaybetti ve LUNA olayı yaşandı. Peki şimdi ne yapmalı? Öncelikle korkmayı bırakın ve ikinci olarak Warren Buffet’ın en önemli yatırım tavsiyelerinden birini dinleyin.

Popüler inanışın aksine, traderlar en çok parayı BTC, SHIB ve altcoin ayı piyasasında kazanırlar. Bu şaşırtıcı, değil mi? Ve bu, Geleneksel Finans ve kripto piyaslarında aynı şekilde çalışır. Ancak bu, ayı piyasası trade taktiklerinden sadece bir tanesidir.

Zamanla test edilmiş 3 strateji daha sadece ayı piyasasında ayakta kalmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha da güçlenerek geri dönmeniz ve ayı piyasası milyoneri olmanız için çok güçlü bir temel oluşturabilir. Gelelim konuya.

Kripto portföyü nasıl ayarlanmalı?

Doğru portföyü oluşturmak önemli. Bu, tüm traderların üzerine inşa ettiği temeldir. Bu kritik, çünkü bir sonraki boğa piyasasının temelini siz attınız. Şimdi sağlam bir temel atma zamanı. Bu nedenle, bir sonraki boğa piyasası geldiğinde, yeni ATH’ler olacaktır. Ancak bazı projelerin ayı piyasasından sağ çıkamayacağını unutmayın.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.