BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT, DOGE: İşte Hedefler!

BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT, DOGE: İşte Hedefler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT ve DOGE ile ilgili analiz ve tahminlerini Kriptoks.com olarak sizler için mercek altına alıyoruz.

Bitcoin boğaları uzun süredir sessiz

Boğalar düşüşlerde alım yaparken, ayılar rallileri satarken Bitcoin (BTC) yılın başından beri büyük ölçüde yönsüz kaldı. Bu, hem boğaların hem de ayıların üstünlüklerini kurmak için bir sonraki tetikleyiciyi beklemesiyle fiyatın geniş bir aralıkta konsolide olduğunu gösteriyor. ABD Merkez Bankası 16 Mart’ta politika kararını açıkladıktan sonra kısa vadeli oynaklık artabilir, ancak Fed bir sürpriz yapmazsa, yeni bir trend hareketi olasılığı düşük olabilir. Bitcoin, onu kırmadan önce dip oluşumunda biraz daha zaman harcayabilir.

BTC/USDT. Bitcoin, acil destekten 37.000 dolardan sıçradı ve bu, boğaların bu seviyeyi savunmaya çalıştığını gösteriyor. Alıcılar artık fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, daha düşük seviyelerde güçlü talep önerecektir. Boğalar daha sonra genel engeli 42.594 dolardan temizleyerek yukarı hareketi uzatmaya çalışacaklar. Bunu başarırlarsa, ayıların kontrolünü kaybettiğinin ilk göstergesi olacak. BTC/USDT çifti daha sonra 45.400 dolar ile yükselen kanalın direnç çizgisi arasında havai bölgeye yükselebilir. Tersine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayıların avantajlarından vazgeçmek istemediğini gösterir.

ETH destek hattını savunuyor

Boğalar simetrik üçgenin destek hattını savunmaya çalışıyor. Mevcut seviyeden güçlü bir sıçrama, Ether‘i (ETH) ayıların tekrar güçlü bir savunma oluşturabileceği hareketli ortalamalara itebilir. Fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, duyarlılığın negatif kaldığını ve tüccarların yardım rallilerinde satış yaptığını gösterir. Bu, üçgenin altında bir kırılma olasılığını artıracaktır. ETH/USDT çifti daha sonra düşüş trendine devam edebilir ve 2.159 dolara düşebilir. Parite daha sonra 3.000 dolardan psikolojik seviyeye yükselebilir ve daha sonra üçgenin direnç çizgisine meydan okuyabilir.

BNB/USDT. BNB, destek bölgesinden 360 ila 350 dolar arasında toparlanmaya çalışıyor. Bu, alıcıların destek bölgesi yakınındaki düşüşlerde birikmeye devam ettiğini gösteriyor. Alıcılar, ayıların kontrolünü kaybedebileceğini göstermek için fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmak ve sürdürmek zorunda kalacak. Fiyat 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (389 dolar) üzerinde devam ederse, boğalar BNB/USDT çiftini 425 dolara itmeye çalışacak. Böyle bir hareket, duyarlılığın olumsuz olduğunu ve tüccarların rallilerde satış yapmaya devam ettiğini gösterecek. Bu, fiyatı 320 dolardan kritik desteğe çekebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.