BTC, DOGE, SOL ve Bu 7 Altcoin için Taze Tahminler Çıktı!

BTC, DOGE, SOL ve Bu 7 Altcoin için Taze Tahminler Çıktı!

Bitcoin (BTC), Solana (SOL) ve Dogecoin (DOGE) gibi birçok kripto para birimi, önemli destek seviyelerini kırarak haftaya zayıf bir performansla başladı. BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, oranların yükselmesi ve Fed’in varlık alımlarını azaltmasıyla hisse senedi piyasalarının bir erimeye tanık olabileceğini söyledi. Bu gerçekleşirse, Hayes, kripto piyasalarının düşmeye devam etmesini ve Bitcoin’in bu yılın Haziran ayına kadar 30.000 dolara ve Ethereum (ETH)’un 2.500 dolara kadar düşmesini bekliyor. Uzun vadeli pozitif kalsa da, kripto para birimleri, kısa vadede daha da zayıflayabilir mi? Kriptoks.com olarak, BTC, DOGE, SOL ve 7 altcoin için yapılan fiyat analizlerini aktarıyoruz.

Bitcoin (BTC) boğaları bu seviyeyi tüm güçleriyle savunacak 

Boğalar, Bitcoin (BTC)’i son birkaç gün için 50 günlük basit hareketli ortalamanın (41.908 dolar) üzerinde tuttu ancak fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (43.576 dolar) üzerine çıkaramadı. Bu, ayıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Satış bugün ivme kazandı ve ayılar fiyatı 50 günlük SMA’nın altına çekti. 40.000 dolarda psikolojik düzeyde küçük bir destek var, ancak bu destek kırılırsa, BTC, yükselen kanalın destek hattına düşebilir. Boğaların bu seviyeyi tüm güçleriyle savunması muhtemeldir. 

Düşen 20 günlük EMA ve negatif bölgedeki RSI, ayıların yeniden hakim olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselir ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, bu olumsuz görüş kısa vadede geçersiz olacaktır. Bitcoin daha sonra 45.400 dolara yükselebilir. 

Ethereum (ETH) boğaları, ayıları cesatretlendiriyor 

Ethereum, son birkaç gün boyunca 20 günlük EMA (3,198 dolar) yakınında işlem gördü, ancak zayıf sıçrama, boğaların agresif alım yapmadığını gösteriyor. Bu durum, bugün satışlarını hızlandıran ayıları cesaretlendirmiş olabilir. Ayılar şimdi fiyatı 50 günlük SMA’ya (2.940 dolar) çekmeye çalışacak. Fiyat bu destekten geri dönerse, ETH 50 günlük SMA ile 200 günlük SMA (3.489 dolar) arasında birkaç gün konsolide olabilir. 

Bu senaryoya alternatif olarak, fiyat 50 günlük SMA’nın altına düşerse satış hızlanabilir ve fiyat 2.800 dolara düşebilir. Bu desteğin altında bir kırılma, trend çizgisinde bir düşüşe neden olabilir. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması bekleniyor. 

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.