BTC, DOGE, SOL ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

BTC, DOGE, SOL ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin fiyatı desteği 20.000 dolarda tutmak için mücadele ediyor. Boğalar ve ayılar arasındaki bu savaşın sonucu bir sonraki yön hareketini belirleyecek. Bitcoin ve DOGE dahil büyük altcoin’ler kendi destek seviyelerini koruyabilir mi? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, öğrenmek için en büyük 10 kripto parayı analiz ediyor. Biz de Rakesh Upadhyay’ın analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

Kripto piyasasının genel görünümü

Kripto piyasasındaki keskin düşüş, toplam piyasa değerini 900 milyar doların altına çekti. CoinGoLive’a göre, ilk 100 tokenden 72’si tüm zamanların en yüksek seviyelerinden (ATH) %90’ın üzerinde düşüş yaşadı. Karşılaştırıldığında, ilk 10 kripto para sonbaharda daha iyi performans göstererek ATH seviyelerinden ortalama %79 düştü.

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin, ATH seviyesinden %70’ten fazla düştü. Ancak boğalar düşüşü durdurmak için mücadele ediyor. Fidelity’nin küresel makro direktörü Jurrien Timmer, hisse senedi piyasasında kullanılan fiyat-kazanç oranına benzeyen fiyat-ağ oranı metriğini kullanıyor. Buna göre Timmer, Bitcoin’in ‘göründüğünden daha ucuz’ olabileceğini vurguluyor.

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, ise verdiği bir röportajda, ayı piyasalarının temizleyici etkisine dikkat çekiyor. Bu bağlamda Cuban, geçerli iş beklentileri olmayan projelerin, ortadan kalkacağını söylüyor. Diğer bir anlatımla Cuban, kriptoda bir doğal seçilim öngörüyor.

Bununla birlikte, kripto sektöründeki yeniliğin, piyasadaki gerileme sırasında da devam etmesinin muhtemel olduğunu kaydediyor. Şimdi analiz zamanı..

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.