BTC, DOGE, SOL, ADA ve 6 Altcoin İçin Taze Tahminler Çıktı!

BTC, DOGE, SOL, ADA ve 6 Altcoin İçin Taze Tahminler Çıktı!

Kriptoks.com olarak bu yazımızda, analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE ve DOT kripto paraları hakkındaki tahminlerine yer vereceğiz. Analistin tahminlerinin gerçekleşmesinin kesin olmadığını ve her yatırımcının kendi araştırmasını yapmakla sorumlu olduğunu dikkatlerinize sunmak isteriz.

BTC, ETH, DOGE ve BNB tahminleri

Bitcoin ve altcoinler, 28 Şubat’ta keskin bir yükseliş patlamasıyla yatırımcıları şaşırttı ve kısa vadeli trendde olası bir değişikliğin sinyalini verdi. Bitcoin (BTC), S&P 500 yumuşak kalmasına rağmen 28 Şubat’ta 40.000 doların üzerine çıktı. Bu, Bitcoin ile ABD hisse senedi piyasaları arasındaki korelasyonun ayrışmanın ilk belirtilerini gösteriyor olabileceğini gösteriyor. Boğalar momentumu sürdürebilir ve Bitcoin’i bir sonraki genel dirence doğru itebilir mi? Altcoinler de partiye katılacak mı? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC/USDT. Bitcoin, 26 Şubat’ta 50 günlük basit hareketli ortalamadan (SMA) (40.261 dolar) düştü, ancak ayılar fiyatı 37.000 doların altına çekemedi. Fiyat 28 Şubat’ta keskin bir şekilde toparlandı ve boğalar 50 günlük SMA’daki genel engeli aştı. Boğalar 50 günlük SMA’nın üzerinde fiyatı sürdürürse, BTC/USDT çifti kanalın direnç çizgisine doğru kuzeye doğru yolculuğuna başlayabilir. Ayıların bu seviyede güçlü bir savunma yapması bekleniyor. Boğalar, düzeltmenin bitebileceğini belirtmek için çifti kanalın üzerine itmek zorunda kalacaklar.

ETH/USDT. Ether (ETH), 50 günlük SMA’dan (2.865 dolar) döndü ve üçgenin destek hattına düştü, bu da daha yüksek seviyelerin ayılar tarafından satış çekmeye devam ettiğini gösteriyor. Fiyat, üçgenin destek hattından geri sıçradı ancak boğaların, kısa vadeli trendde olası bir değişikliğin sinyalini vermek için ETH/USDT çiftini 50 günlük SMA’nın üzerine itmesi ve sürdürmesi gerekecek. Bu olursa, parite üçgenin direnç çizgisine yükselebilir. Tersine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayıların daha yüksek seviyelerde satmaya devam ettiğini gösterir.

BNB/USDT. BNB, 26 Şubat’ta 20 günlük EMA’dan (385 dolar) geri döndü, ancak fiyat, 28 Şubat’taki 350 dolardaki güçlü desteğin ardından keskin bir şekilde toparlandı. Bu, fiyatın bu iki seviye arasında sıkışıp kaldığını gösteriyor. Her iki hareketli ortalama da aşağı eğimli ve RSI orta noktanın hemen altında, bu da ayıların hafif bir kenarı olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA’dan düşerse, 350 doların altına düşme olasılığı artar. Bu olursa, BNB/USDT çifti 330 ila 320 dolar destek bölgesine düşebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden yükselir ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, boğaların geri dönmeye çalıştığını gösterecektir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.