BTC, DOGE, SHIB ve ADA Dev Düzeltmenin Eşiğinde! İşte Olacaklar

BTC, DOGE, SHIB ve ADA Dev Düzeltmenin Eşiğinde! İşte Olacaklar

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi popüler kripto para birimleri bir fiyat düzeltmesi yaşadı. Ünlü yatırımcı ve trader Peter Brandt’e göre bu, bir piyasa düzeltmesinden daha fazlası olabilir.

“BTC, DOGE, ADA ve diğerleri için daha fazla düzeltme olabilir”

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatı bir süreliğine 40.000 doları aştı, ancak daha fazla yukarıda kalamadı. Şu anda 39.000 doların altında işlem görüyor ve son kazançları tersine çeviriyor. BTC, haftalık bazda yaklaşık %2,3 değer kaybetti.

Benzer şekilde, önde gelen kripto para birimlerinin çoğu kazançlarını azaltıyor. 3.000 dolarlık direnci kıramadıktan sonra ETH keskin bir şekilde düştü. XRP haftalık bazda yaklaşık %14 değer kaybetti ve 0,60 dolar destek seviyesine yaklaştı. Cardano (ADA) ise 0,805 dolarlık kilit destek bölgesini test etti.

Bir trader ve analist olan Peter Brandt, Bitcoin, Ethereum ve diğer birçok altcoin’de bir düşüş öngörüyor ve bunu 2018 çöküşüne eşitliyor. Analistler, 2018’de görülene benzer bir düşüş yapısını fark ettikten sonra 27.000 dolarlık bir aşağı yönlü hedef belirlediler. BTC, ETH, ADA, XRP, SOL, DOGE ve BNB gibi diğer popüler kripto para birimleri ile birlikte bir fiyat düzeltmesi yaşadı. Peter Brandt’e göre bu, bir piyasa düzeltmesinden daha fazlası olabilir.

"It's Deja Vu all over again"–Yogi Berra, late 20th Century American philosopher pic.twitter.com/aFch8sx1PA

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.