BTC, DOGE, AVAX ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

BTC, DOGE, AVAX ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin ve DOGE dahil çoğu büyük altcoin, güçlü destek seviyelerine yakın alımlara tanık oluyor. Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre, bu da boğa hissine işaret ediyor. Bitcoin ve altcoin’ler yükseliş hareketlerine devam edebilir mi, yoksa toparlanma daha yüksek seviyelerde düşecek mi? Analist, öğrenmek için en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

Kripto para piyasasına genel bir bakış

Bitcoin ve altcoin’ler, traderlar düşüşü satın aldıkça ABD hisse senetlerini 3 Ağustos’ta daha yüksek izliyor. Haziran ayındaki keskin düşüşten bu yana wholecoiner sayısı 40.000 arttığından, daha küçük yatırımcılar Bitcoin’deki ayı piyasasından en iyi şekilde yararlanıyor. Buna karşılık, 1.000’den fazla Bitcoin’e sahip cüzdan adresleri Mayıs’tan bu yana 113 azaldı.

Ancak bazı analistler, Bitcoin’in henüz bir makro dip oluşturmadığını söylüyor. Trade firması QCP Capital, Bitcoin’in yüksek oynaklık nedeniyle üçüncü çeyreğin çoğu için kademeli olarak yükselmesini bekliyor. QCP Capital, Bitcoin rallisinin 28.700 dolar civarında bir çatıya ulaşacağına inanıyor. Uzun vadede firma, Bitcoin’de yaklaşık 10.000 dolara kadar nihai bir kapitülasyonu dışlamıyor. Bunun da ayı piyasası için bir dibe işaret etmesi mümkün.

Bununla birlikte, Bitcoin madencileri, Haziran ayındaki kapitülasyonun ardından Temmuz ayında Bitcoin varlıklarını artırdılar. Bunun için iyimser bir modda görünüyorlar. On-chain analitik firması CryptoQuant’ın verilerine göre, madencilerin elindeki Bitcoin, o zamandan beri en yüksek seviyelere ulaştı. Şimdi analiz zamanı…

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi  

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 2 Ağustos’ta güçlü bir destek görevi gören 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (22.632 dolar) düştü. Yavaş yavaş yükselen 20 günlük EMA ve pozitif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI), boğaların hafif bir avantajı olduğunu gösteriyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.