BTC, AVAX, DOGE ve 7 Altcoin İçin Analiz: Hedefler Ne?

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. Bitcoin son birkaç gün içinde Nasdaq ile güçlü bir korelasyon gösterdiğinden, traderların ipuçları için ABD hisse senedi piyasalarına bakmaları muhtemel. Bitcoin fiyatındaki keskin toparlanma bir trend değişikliğine işaret ediyor mu? İyileşen duyarlılık altcoinleri daha yükseğe çekebilir mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin analizlerini inceleyelim.

DOGE, Bitcoin ve ETH’de hedefler ne?

BTC/USDT. Bitcoin kademeli olarak yükselmeye devam etti ve 50 günlük basit hareketli ortalamaya (SMA) (42.809 dolar) ulaştı. Ayılar bu seviyeyi korumaya çalışabilirler çünkü bunu yapmazlarsa bir trend değişikliği sinyali verilecektir. Artan 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (40,008 dolar) ve pozitif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI), boğaların hafif bir avantajı olduğunu gösteriyor. Analiste göre, 50 günlük SMA’nın üzerinde, BTC/USDT çifti 45.456 dolara yükselebilir. Boğalar bu engeli aşarsa, parite 200 günlük SMA’yı (49.175 dolar) yeniden test edebilir. Alternatif olarak, fiyat mevcut 45.456 dolar seviyesinden düşerse, ayılar fiyatı 39.600 doların altına çekmeye çalışacaklar.

ETH/USDT. Ether (ETH) kademeli olarak yükselmeye devam etti ve alçalan kanalın direnç çizgisine ulaştı. Ayıların, direnç çizgisi ile 50 günlük SMA (3.241 dolar) arasındaki bölgede güçlü bir savunma oluşturması bekleniyor. Bununla birlikte, yükselen 20 günlük EMA (2.871 dolar) ve pozitif bölgedeki RSI, alıcılar için bir avantaja işaret ediyor. Boğalar fiyatı 50 günlük SMA’nın üzerine çıkarsa, ETH/USDT çifti 200 günlük SMA’ya (3,543 dolar) yükselebilir. Bu varsayımın aksine, eğer fiyat mevcut seviyeden veya 50 günlük SMA’dan düşerse, ayıların daha yüksek seviyelerde aktif olduğunu gösterecektir.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), 5 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (408 dolar) üzerine çıkarak boğaların geri dönmeye çalıştığını gösteriyor. Alıcılar şimdi fiyatı kanalın direnç çizgisinin ve 50 günlük SMA’nın (458 dolar) üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Bunu yaparlarsa, düşüş trendinin sona erebileceğini gösterecektir. 20 günlük EMA yükseldi ve RSI, boğaların üstün olduğunu gösteren pozitif bölgeye yükseldi. Analiste göre, 50 günlük SMA’nın üzerinde, BNB/USDT çifti, ayıların tekrar güçlü bir direnç oluşturabileceği psikolojik seviyeye 500 dolarda yükselebilir. Fiyat direnç çizgisinden aşağı dönerse bu olumlu görüş geçersiz olacaktır.

ADA/USDT. Cardano (ADA), güçlü desteği 1 dolardan sekti ve 4 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (1.13 dolar) üzerine çıktı. Ayılar, fiyatı 5 ve 6 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalıştı ancak boğalar. pes etmedi. Bu, boğaların 20 günlük EMA’yı savunmaya çalıştığını gösteriyor. Fiyat 50 günlük SMA’nın (1.24 dolar) üzerine çıkarsa, ADA/USDT çifti azalan kanalın direnç çizgisine doğru yükselebilir. Kanalın üzerinde bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin sona erebileceğinin sinyalini verebilir. Parite daha sonra 1.60 dolara ve daha sonra 1.87 dolarda genel dirence doğru yükselebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.