Borsalara Hızla Bitcoin Boşaltılıyor! ADA Mucidi: O Öldü!

Borsalara Hızla Bitcoin Boşaltılıyor! ADA Mucidi: O Öldü!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, borsalara gönderilen Bitcoin miktarındaki artışa tepki verdi. Üstelik, Bitcoin’in “zaten öldüğünü” söylüyor. Cardano patronu, BTC’nin borsalara hızlı girişi konusunda endişeli. İşte detaylar…

Borsalara Bitcoin akıyor

Bitcoin yatırımcıları varlık sınıfını diğer borsalara aktarıyor. Glassnode’dan gelen veriler, Bitcoin borsa giriş hacminin 7 günlük hareketli ortalamasının 1 ayın en yüksek seviyesi olan 3.335.047 BTC’ye ulaştığını gösteriyor. Bu, yatırımcıların Bitcoin’lerini satmak ve zulalarını stablecoin’lere veya nakde dönüştürmek istediği için mevcut piyasa durumuna aşırı ilgi göstermediğini gösteriyor. BTC’nin sahipleri, tüm kripto para birimlerinin değerindeki büyük düşüş göz önüne alındığında; en iyi varlık sınıfını başka bir kripto para birimi, özellikle de stablecoin ile değiştirmeyi planlıyor.

Bir kripto veri analizi platformu olan Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, son 24 saat içinde Gemini borsasına yüz milyonlarca dolara ulaşan büyük miktarda BTC aktarıldı. Popüler blockchain Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu şirket olan Input Output Global’ın CEO’su Charles Hoskinson, gelişmeye yanıt verdi. Paylaştığı bir gif’te aşağıdaki ifadeleri yer aldı:

Durun, durun! O çoktan öldü.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.