“Boğa Tuzağı” Altcoin Kâhini: Bitcoin ve ETH Almayın!

“Boğa Tuzağı” Altcoin Kâhini: Bitcoin ve ETH Almayın!

Geniş bir takipçi kitlesi bulunan popüler bir kripto traderı ve analisti, piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlığı kırmızı bölgeye daldığından dolayı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için kasvetli bir tahminde bulunuyor.

“Bitcoin için boğa tuzağı doğrulandı”

Altcoin Kahini olarak da tanınan CryptoCapo takma adlı kripto analisti, Twitter’daki 265.300 takipçisine, lider kripto Bitcoin (BTC)’nin ayı trendinde olduğunu söylüyor ve fiyat düzeldiğinde BTC satın almanın büyük kayıplara yol açabileceği konusunda uyarıyor. Analistin isabetli tahminlerini 1 numaralı kripto haber sitesi Kriptoks.com’un bu makalesinden bulabilirsiniz. Analist, Bitcoin için şu açıklamayı yapıyor:

Dünün pompası tamamen geri çekildi. Boğa tuzağı doğrulandı ve bu sefer 40.000 doların altında gerçekleşti. Eğilim düşüşe geçtiğinde her sıçrama bir boğa tuzağıdır.

Analist, Federal Rezerv’in Çarşamba günü faiz oranlarını artırdığını açıklamadan önce Bitcoin’in fiyat dalgalanmasından bahsediyor. Bitcoin fiyatı o zamandan beri düştü. Analist, o zaman şu ifadeleri kullanmıştı:

FOMC öncesi tipik bir boğa tuzağı.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.