Blockware Analistinden Endişelendiren Bitcoin Fiyatı Uyarısı!

Blockware Analistinden Endişelendiren Bitcoin Fiyatı Uyarısı!

Blockware analisti Will Clemente’e göre, Bitcoin son 5 gündür konsolide ettiği aralıktan düşerse 20.000 doları kaybedebileceğinden, lider kripto için çok önemli bir an yaklaştı.

Will Clemente, Bitcoin fiyatının 19.000 dolara nasıl düşeceğini açıklıyor

Clemente tarafından paylaşılan grafiğin önerdiği gibi, Bitcoin şu anda 200 haftalık MA destek hattında ve 19.000 aralığında işlem görüyor. Bu bölge Bitcoin’in 19.000 doların altıdan düşmesini engelleyen tek aralık.

22.000 doların altına olası bir düşüşte, analiste göre Bitcoin’i son iki haftadır görmediği seviyelere geri götürecek. BTC’nin mevcut durumuyla ilgili ana sorun, bir kez daha düşüşten koruyacak kısa vadeli desteklerden yoksun olmasıdır. Neyse ki, teknik analiz, Bitcoin’in 22.000 dolar üzerinde konsolide olduğunu gösteriyor. Boğalar tarafından Bitcoin’e sağlanan sürekli desteğin doğrudan sinyalleri olan giriş verileri ve işlem hacmi hala artıyor. Bu olumlu görüşe ünlü yönetici Raoul Pal destek veriyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, piyasanın geri dönüşe hazır olduğunu söylüyor

Raoul Pal, kripto piyasasının yukarı yönlü büyük bir tersine dönüş için hazır olduğunu söylüyor. Son analizlerinde, kriptoların çoğunlukla M2 para arzından gelen likidite tarafından yönlendirildiğini söylüyor. M2 para arzı, kabaca dolaşımdaki toplam para miktarı artı paraya yakın veya kolayca nakde çevrilebilen yüksek likiditeye sahip nakit olmayan varlıkları ifade eder.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.