Blockchain Economy İstanbul, Önde Gelen İsimlerle Büyük Etki Yaratıyor!

Blockchain Economy İstanbul, Önde Gelen İsimlerle Büyük Etki Yaratıyor!

Radarınızda bulunması gereken üst düzey Blockchain etkinliği yaklaşıyor! 2 yıllık Covid-19 pandemisi sonrasında, Blockchain Ekonomi Zirvesi 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. Zirvenin Türkiye’de gerçekleşen ikinci etkinliği, pandemiden önce Türkiye’de düzenlenen son büyük Blockchain konferansıydı ve şimdi 4. etkinlik, pandemi sonrasında kripto topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk konferans olacak.

Blockchain Economy Zirvesi, İstanbul’da gerçekleşecek

Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi, önde gelen endüstri uzmanları, ünlü yıldızlar ve etkili isimlerden oluşan ilk konuşmacı kadrosunu tanıttı. Etkinliğe katılan konuşmacıların ilk listesi aşağıdaki şekilde:

Alex Bornyakov – Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan YardımcısıCarl Runefelt – Girişimci, Kripto Yatırımcısı, Forbes “30 Under 30” listesinde yer alıyor ve Twitter’da 1 milyon takipçisi varEmre Aydın – Türk PopstarMichael Saylor – MicroStrategy CEO’suEngin Altan Düzyatan – Türk Film ve Televizyon YıldızıLou Yu – Kucoin Labs BaşkanıEren Özkan – Mastercard Türkiye Başkan YardımcısıHamza Yardımcıoğlu – Ünlü TV yapımcısı ve yazarıRuss Batyrshin – Deepcoin’de Küresel İş Geliştirme DirektörüBurak Köse – Uzmancoin’in Kurucu Ortağı (etkinliğin stratejik ortağı)Johann Polecsak – QANplatform’un Kurucu Ortağı ve CTO’su

Web3, NFT’ler, metaverse ve çok daha fazlası konuşulacak

Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi, kripto para birimleri bilgisini yaymak için tasarlanmış ilgi çekici etkinlikler ve konuşmacı oturumları ile bir Blockchain ve kripto konferansıdır. Finansın geleceği, Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, De-Fi, madencilik, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, kripto para birimlerine yatırım ve ticaret yoluyla para kazanma, işletmelerde ve hükümette Blockchain teknolojisinin uygulanması ve çok daha fazlası, Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi’nde tartışılacak.

Panel tartışmaları, açılış oturumları, sohbet oturumları, endüstri odaklı sergi, NFT Sanat Galerisi, Grand İstanbul Crypto Bazaar; katılımcıların projelerin ve markaların değerlerini anlamalarına, ilgili hizmetlerle iletişime geçmelerine ve potansiyel iş bağlantılarını ve ortaklıkları gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak. KuCoin, Deepcoin, XT.com, Woo network ve MoonGaming; yaklaşık 14 milyon kripto sahibinin yaşadığı ülkede düzenlenecek en Büyük blockchain konferansının sponsorları arasında yer alan şirketlerden sadece birkaçı. Daha fazla bilgi ve biletler için aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz:

Daha fazla bilgi: https://blockchaineconomy.istanbul/trBiletleri buradan satın alabilirsiniz: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/ticketsStandart geçişlerde yüzde 10 indirim için “BEIST2022” kodunu uygulayabilirsiniz.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.