Bitget Yöneticisi ile Özel Röportaj: Sepetindeki 14 Coin, BTC Tahmini ve Daha Fazlası…

Bitget Yöneticisi ile Özel Röportaj: Sepetindeki 14 Coin, BTC Tahmini ve Daha Fazlası…

Son zamanlarda, “sosyal ticaret” kavramı kripto alanını epeyce meşgul etti. Yatırımcılar, sosyal trading ile, ticaretten elde ettikleri kârları artırabilecek stratejiler için bu alanda deneyimli olan kişilerin stratejilerini izler. Hem sosyal ticaret konusunda sunduklarıyla, hem de birçok kripto para biriminde alım satıma izin vermesiyle Bitget kripto piyasasında öne çıkıyor. Aşağıda, Bitget’in Yönetici Direktörü Gracy Chen ile yaptığımız röportajı görebilirsiniz. Gracy Chen ile kripto para borsası Bitget’i, Bitget’in ileriye yönelik hedefleri, kripto para piyasasının genel durumu ve Gracy Chen’in portföyünde yer alan coin’leri konuştuk. Detaylara birlikte bakalım…

Bitget Yöneticisi Gracy Chen ile röportaj: Kripto alanına nasıl girdi?

Kriptokoin: Bize kısaca özgeçmişinizden, piyasaya giriş hikayenizden bahsedebilir misiniz? Kripto alanına ilk kez neden ve ne zaman ilgi duydunuz?

Bitget Yönetici Direktörü Gracy Chen: Daha önce, Asya’nın en büyük medya holdinglerinden biri olan Phoenix TV’nin teknoloji ve finans kanalında sunucu ve yapımcıydım. Bu aynı zamanda bazı arkadaşlarımın (Binance’in kurucu ortağı He Yi ve Draper Üniversitesinde birlikte okuduğum Tim Draper gibi bugün ünlü kripto girişimcileri ve yatırımcıları) beni kripto endüstrisiyle tanıştırdığı zamanlardı. 2014 yılında BTC, ETH ve XRP dahil olmak üzere kripto para birimlerine çok büyük miktarlarda olmayan yatırım yapmaya başladım.

Bence insanlar kendi deneyimlerine ve risk tolerans seviyelerine göre kriptoya küçük yüzdelerde yatırımla portföyler oluşturmalılar. 2017’den beri birincil ve ikincil kripto piyasasına daha fazla yatırım yapmaya başladım. Örneğin, Asya’nın önde gelen merkezi olmayan cüzdanı ve Bitget’in kardeş şirketi BitKeep’in ilk günlerinde bir yatırımcıydım. Bu yolculukta, markanın yıllar boyunca gelişimine ve büyümesine tanık oldum. Azimli ve zeki bireylerle dolu bir organizasyon olan Bitget’e katıldığım için çok mutluyum.

Kriptokoin: Kısa süre önce Bitget’in “Yönetici Direktörü” olarak atandınız. Bu görev kapsamında neleri gerçekleştirmeyi hedefliyorsunuz?

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.