Bitcoin, XRP, MATIC ve ETH: Hafta Sonu Bu Seviyeler Görebilir!

Bitcoin, XRP, MATIC ve ETH: Hafta Sonu Bu Seviyeler Görebilir!

FXStreet analistlerine göre, lider kripto Bitcoin (BTC) 45.000  doları dilimliyor ve bir sonraki hedefi 50.000 dolara hazırlanıyor. Ayrıca analistler lider altcoin Ethereum’un (ETH) hafta sonu 3.500 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. FXStreet analisti Filip L’ye göre, Nasdaq’ın galibiyet serisi yakalamasıyla Ripple (XRP) hala rüzgarları destekliyor. Analist, Polygon (MATIC) fiyatının, destek arayışında daha da düşeceğini ve rallinin arkasına daha fazla nakit koyacağını söylüyor. Analistlerin BTC, XRP ve MATIC analizlerini kendi anlatımlarıyla Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

“Bitcoin’in bir sonraki hedefi 50.000 dolar”

Bitcoin fiyatı, son on gün içinde 7.500’den fazla değer kazandıktan sonra 45.000 dolara ulaştı. Bu direnç seviyesi, yılın başından beri her test edildiğinde BTC fiyatını reddetmeyi başarmış olsa da, sonunda bunu kırmak için yeterli satın alma baskısı var gibi görünüyor.

Lider kripto para günlük grafikte 45.500 doların üzerinde kapanmayı başarırsa, bir kırılma sinyali verecek. Taraflı yatırımcılar, Bitcoin fiyatını yükselterek piyasaya geri dönmeye çalışabilirler. 200 günlük hareketli ortalama 48.000 dolar yükselişte direnç olarak hareket edebilir, ancak sonuçta BTC 50.000 doları hedefleyebilir.

Bitcoin’in tarihi yükseliş trendinin yeniden başlamasına işaret edebilecek 45.500 doların üzerinde bir günlük mum çubuğuna dikkat etmek gerekiyor.

“Ripple fiyatı patlamaya hazır”

Ripple (XRP) fiyatı, hem alıcıların hem de satıcıların birbirine doğru itildiği devam eden bir konsolidasyonda sıkıştı. NATO, G7 ve AB toplantıları aradan çekilirken, kripto para birimlerinin bağlantılı olduğu Nasdaq hafta sonundan önce bir galibiyet serisi kaydetmenin eşiğindeyken, rüzgarların daha da hızlanmasını bekliyoruz. Bu duygu değişikliği, hemen yukarıdaki 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile XRP fiyatının 0,90 dolara yükselmesine yardımcı olacak.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.