Bitcoin ve Ethereum: Haftaya Bu Rakamlara Hazırlanın!

Kripto analisti Tony M’ye göre, Bitcoin (BTC) düşüş sinyalleri Ağustos ayının son günlerinde devam ediyor. Analist, bunun muhtemelen sonbahar boyunca BTC’yi neyin beklediğini bildirdiğini söylüyor. Bu arada analiste göre, cazip indirime rağmen, teknikler Ethereum (ETH)’nin biraz daha düşeceğini gösteriyor. Tony M’nin, Bitcoin ve Ethereum analizlerini okuyucularımız için derledik.

“Bitcoin fiyatı başka bir ayı eğilimi gösteriyor”

Bitcoin fiyatı, geçen haftaki 25.211 doların kısa bir süreliğine kurulmasından bu yana %20 düştü. %20’lik düşüş, ayıların psikolojik 20.000 dolarlık bariyeri başarıyla geçmesine neden oldu. Eylül ayının dört yıl üst üste Bitcoin fiyatı için ayı piyasası ortamları ürettiği için traderlar kenara çekilmeyi düşünmek isteyebilir. Bitcoin’in ay sonu düşüşü, muhtemelen art arda 5. yılın yakın olduğunu ima ediyor.

Bitcoin, şu anda açık artırmada 19.992 dolardan el değiştiriyor. Binance’in değişim metriklerine göre, Hacim Profili Göstergesinde piyasaya yoğun miktarda işlem geldi. Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi hala yeterli tampon alanına sahip. Her iki gösterge birleştirildiğinde, muhtemelen henüz bir piyasa dibinin oluşmadığı fikrini garanti ediyor.

Geçen hafta, 23.125 dolar giriş noktası ve 27.000 dolar geçersizlik seviyesi olan bir düşüş trade tezi yayınlandı. Öngörülen harekete katılan traderlar, 0,8X risk sermayesi kârında. Ay sona ermeden önce herhangi bir son dakika likidite avını önlemek için geçersiz kılma 27.000 dolarda kalıyor.

“Ethereum fiyatı değer kaybediyor”

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider altcoin, psikolojik 1.500 dolar seviyesinden destek kaybetti. O zamandan beri, Ethereum fiyatı bu hafta sonu yatırımcıları ilgilendiriyor. Ayılar tarafından kurulan keskin, azalan aşağı yönlü mum, birçok yatırımcının önüne atlamak istemeyeceği hareketli bir yük treni.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.