Bitcoin ve Bu 9 Altcoin İçin Taze Tahminler Çıktı: İşte Seviyeler!

Bitcoin ve Bu 9 Altcoin İçin Taze Tahminler Çıktı: İşte Seviyeler!

Son zamanlarda Bitcoin ve çoğu büyük altcoin, kısa vadeli eğilimde olası bir değişikliği işaret ederek, acil destek seviyelerinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Analist Rakesh Upadhyay’ın, BTC, ETH, BNB, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT ve DOGE hakkındaki tahminlerini Kriptoks.com olarak yakından inceliyoruz.

Bitcoin ve aLtcoin projeleri için tahminler

Bitcoin (BTC) ve çoğu büyük altcoin, ilgili destek seviyelerinden sıçrayarak yeni haftaya olumlu bir notla başlamaya çalışıyor. Bitcoin, 42.594 dolarda sert bir dirençle karşı karşıya kalıyor ve bu, ayıların daha yüksek seviyelerde satmaya devam ettiğini gösteriyor. Ayılar, fiyatı hareketli ortalamaların altına çekmeye çalışırken, boğalar fiyatı bunun üzerinde tutmaya çalışıyor. Her iki hareketli ortalama da düzleşti ve göreceli güç endeksi (RSI) orta noktaya yakın, bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Fiyat hareketli ortalamaların altına düşerse BTC/USDT çifti 37.000 dolara düşebilir.

Ether (ETH), 19 Mart’ta genel dirençten 3.000 dolara düştü, ancak ayılar 20 Mart’ta fiyatı hareketli ortalamaların altına çekemedi. Bu, boğaların küçük düşüşlerde alım yaptığını gösteriyor. Boğalar, fiyatı 3.000 doların üzerine çıkarmaya ve simetrik üçgenin direnç çizgisine meydan okumaya çalışacak. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir çünkü bunun üzerinde bir kırılma ve kapanış, trendde olası bir değişikliği işaret edecektir. ETH/USDT çifti daha sonra 3.500 dolara yükselebilir.

BNB için sıcak tahminler

BNB, 17 Mart’ta 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (390 dolar) üzerinde kırıldı ve kapandı, ancak boğalar bu avantajı geliştiremedi. 19 Mart mum çubuğundaki uzun fitil, daha yüksek seviyelerde satış olduğunu gösteriyor. BNB/USDT çifti 20 Mart’ta 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (386 dolar) geri döndü. Boğaların fiyatın bu seviyenin altına düşmesine izin vermemesi küçük bir olumlu nokta. Bu, boğaların düşüşlerde satın aldığını gösterir. Fiyat yükselir ve 407 doların üzerine çıkarsa, yukarı hareket devam edebilir ve parite 425 dolara yükselebilir.

Ripple (XRP), 18 Mart’ta 20 günlük EMA’dan (0,77 dolar) sıçradı ve 19 Mart’ta düşüş trendi çizgisine ulaştı. Ayılar yine bu seviyeyi savundu ancak fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekemedi. Bu, düşüşlerde güçlü alım olduğunu gösteriyor. Her iki hareketli ortalama da yükselmeye başladı ve RSI pozitif bölgede, bu da en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu gösteriyor. Boğalar, fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde iter ve sürdürürse, alım daha da hızlanabilir ve XRP/USDT çifti 0,91 dolara yükselebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.