Bitcoin ve Altcoin Milyarderleri Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Bitcoin ve Altcoin Milyarderleri Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

On-chain verileri, milyarder Ethereum ve Bitcoin adreslerinin 2022 piyasa koşullarında neler yaptığını ortaya koyuyor. Şu anda, 1-10 milyon arasında ETH tutan altcoin balinaları mevcut Ethereum arzının %21,6’sına sahip. Gelin, Santiment’in bu verileri nasıl yorumladığına bakalım.

Ethereum ve Bitcoin balinaları mevut koşullarda neler yapıyor?

Bir kripto para analitik firması olan Santiment, Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) için sırada neler olduğunu belirlemek üzere birikim ve çıkış verilerine bakıyor. On-chain analiz firmasına göre, ETH’nin geçen ay yaklaşık %20’lik son fiyat düşüşüne rağmen, en büyük Ethereum balinaları önde gelen akıllı sözleşme platformuna yatırım yapmaya devam ediyor:

Tarihsel olarak, Ethereum’un milyarder adresleri (1 ila 10 milyon ETH’ye sahip olanlar) iyi fiyat alfa gösterdi. Bu adresler artık toplam ETH’nin %21,6’sına sahip. Fiyat düşüşüne rağmen, son altı ayda %2,2 daha fazla arz topladılar.

Yazım sırasında, Ethereum yaklaşık %7 artışla 2,745 dolardan işlem görüyordu.

Büyük miktarda Bitcoin borsalardan ayrıldı

Analitik firması, en büyük kripto para birimi Bitcoin’e geçerek, BTC’nin kripto para borsalarından çıkarılmasının devam eden eğilimini vurguluyor. Santiment’e göre çıkış dalgalanmaları, BTC için gelecekteki bir fiyat artışına işaret edebilir. Firma Twitter paylaşımlarında bu konuda şunları söyledi:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.