Bitcoin Tahminleri Çıkan Analist: Bu Korkunç Seviyeleri Bekliyorum!

Bitcoin Tahminleri Çıkan Analist: Bu Korkunç Seviyeleri Bekliyorum!

Popüler kripto analisti Filbfilb, 2022-2023 kışının politikacılar ve AB vatandaşları için bir baş ağrısından daha fazlası olduğunu söylüyor. Analiste göre, dünya çapındaki kripto para avcılarının somut bir etki görmesi mümkün. Ayrıca analist, 2022’de Bitcoin (BTC)’nin 10.000 dolara kadar düşeceğini tahmin ediyor

Bitcoin için bu sefer dip neresi?

Yaklaşan kış Avrupa için büyük bir test olduğunu kanıtlarsa, Bitcoin (BTC) mevcut seviyelerden %50 daha düşebilir. Bu, BTC’nin 20.000 dolarlık desteği geri alamamasıyla popüler bir analistin vardığı bir sonuç. İsabetli Bitcoin öngörüleriyle tanınan Filbfilb takma adlı analist, BTC’nin 2022’de 10.000 dolara kadar düşeceğini tahmin ediyor. Analistin isabetli tahminleri için Kriptoks.com’un bu makalesine bakınız.

Analist, son döngüde 3.100 doları büyük ölçüde tutturdu. Filbfilb, şu anki durumla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor: “Halihazırda, Bitcoin, özellikle Federal Rezerv’in para politikası nedeniyle büyük baskı altında. Ayrıca, NASDAQ olmak üzere “eski” pazarlarla büyük ölçüde ilişkili. Yani bu sefer yüksek korelasyon ve dış ekonomik güçler nedeniyle biraz farklı, “diyor. Analist, daha sonra şunları kaydediyor:

Geçen sefer, 3.100 dolarlık tabana atfedilen hacim ve %85’lik bir düzeltme nedeniyle oldukça kolaydı. Bu sefer, hacim tabanı 11.000 dolar civarında. 20.000 – 10.000 dolar, zamana dayalı çok fazla geçmişe sahip değil.

Analiste göre, pek çok şey kışa ve Avrupa’nın kışla nasıl başa çıktığına ilişkin dinamiğe dayanıyor. Bu bağlamda analist, kötü bir kış dinamiğinin önceki 10.000 – 11.000 dolar arasındaki yüksek hacim aralığının test edilmesiyle sonuçlanmasını bekliyor. Analist, “NATO ve Rusya arasındaki diyalog, bundan sonra ne olacağı konusunda zorunlu görünüyor,” diyor. Bu ne kadar erken olursa, Bitcoin için o kadar düşük olacağını ifade ediyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.