Bitcoin Tahminleri Çıkabilen Analist Uyardı: FED Diplerini Almayın!

Bitcoin Tahminleri Çıkabilen Analist Uyardı: FED Diplerini Almayın!

İsabetli Bitcoin tahminleriyle bilinen Mike McGlone, Alman ÜFE verileri kayıtların başladığı 1940’lardan bu yana en yüksek enflasyonu gösterdiğinden, Fed’in enflasyon konusunda harekete geçmesi gerektiği konusunda uyarıyor.

McGlone, ​​Fed “diplerini satın almayın” diyor

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin (BTC) fiyatının Wall Street açılışında 500 dolar yükseldiğini ve dört haftadaki en iyi haftalık kapanışının ardından güçlü bir başlangıç ​​gördüğünü gösterdi, ancak ilerleme kısa sürdü. Hareketli bir borsanın ortasında, lider kripto para birimi, yatırımcılar mevcut yörüngenin ne kadar sürebileceğini görmek için beklerken karışık sinyaller gösterdi.

Bitcoin 30 bin doları kolayca görebilir, işte nedenleri

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, daha geniş makro resme değinirken, borsa canlanmasının çok daha uzun süreceğini umanlar için bazı endişe verici haberler veriyor:

Yani, 20 yıl içinde nispeten en geniş borsaya sahibiz… insanlık tarihinde GSYİH açısından en pahalı borsa, gayrimenkule karşı en pahalı borsa ve şimdiye kadarki küresel hisse senetlerine karşı…

Bunların bir parçasını, Pazartesi günü Wolf of All Streets Podcast’e verdiği demeçte şöyle dile getirdi:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.