Bitcoin, Solana ve ETH Hangi Yolda? İşte Grafikler ve Seviyeler!

Bitcoin, Solana ve ETH Hangi Yolda? İşte Grafikler ve Seviyeler!

Bir kripto analisti “Altseason yaklaşıyor” derken, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) hakkında tahminlerde bulunuyor. Önde gelen kripto analisti Justin Bennett, popüler kriptolar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkındaki tahminini güncellerken Solana (SOL) gibi altcoinlerin yükselişte olduğunu söylüyor. Öte yandan InvestAnswers analistine göre Bitcoin’de bütün alametler yükselişe işaret ediyor. Ethereum (ETH) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Solana patlamaya hazır mı?

Yeni bir tweet ile, ünlü analist Justin Bennett 98.500 takipçisine BTC’nin tersine çevrilmiş piyasa hakimiyetini gösteren bir tabloya dayanarak altcoinlerin ısındığını söylüyor. Analist, “AltSeason2022 ısınıyor. [BTC Piyasa Değeri Hakimiyeti] tersine çevrilmiş, yukarı yönlü görünüyor” diyor.

Yukarıdaki grafiğin önerdiği gibi, BTC‘nin tersine çevrilmiş piyasa hakimiyetindeki bir artış, aslında altcoin piyasa hakimiyetindeki bir artıştır. Bennett, böyle bir yükselişin yakın olduğunu tahmin ediyor. Bennett, Cryptocademy bülteninin son sayısında, akıllı sözleşme altcoin Solana (SOL)’nın BTC’ye bağlı bir çıkış için hazırlandığını söylüyor. Konu hakkında şöyle diyor analist:

SOL bugün patlamaya başlıyor… Ancak yine de, bunu doğrulamak için piyasanın günü 85 doların üzerinde kapattığını görmem gerekiyor. O zamana kadar, bu biraz spekülatif. SOL bu trend çizgisinden kurtulabilirse, sıradaki 118 dolara kadar bir hareket olabileceğini düşünüyorum. Bunun üzerinde herhangi bir kapanış ve muhtemelen 150 dolara bakıyoruz.

Solana (SOL)’dan sonra dikkatler Ethereum’da

Bennett dikkatini Kasım 2021’de düşüşte olan lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’a çeviriyor. Bennett’in konuya dair görüşleri şöyle:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.