Bitcoin, SHIB ve Altcoin Ayı Piyasası Ne Zaman Bitecek?

Üçüncü gününde de, Bitcoin, Ethereum ve Solana dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimleri, kazançlarını genişletti. Son 24 saatte 21.000 doların biraz üzerinde kalmasına rağmen, Bitcoin oldukça istikrarlı ve sakin.

Altcoin’ler Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterdi

Bitcoin, Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) gibi altcoin’lerin gölgesinde kaldı. Bu altcoin projelerinin tümü önemli günlük artışlar kaydetti.

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere Fed, 75 baz puanlık bir faiz artırımını açıkladı. Bunun ardından Bitcoin (BTC), bir hafta boyunca 21.500 dolarlık zirvesinden geri çekildi. 25 Haziran Cumartesi günü kripto piyasa değeri, bir önceki gün yüzde 2,67 artarak 954,13 milyar dolara ulaştı.

Yükselme şansı ortalamanın altında mı?

Tanınmış bir kripto para birimi traderı ve analisti, Bitcoin tahminlerini paylaştı. Analist, Bitcoin’in yükselişe geçmesi için ne olması gerektiğini açıkladı. Popüler bir analist olan Rekt Capital, Bitcoin’in alım tarafı hacmi (buy-side volume) artmaya başlayana kadar muhtemelen düşeceğini tahmin ediyor.

#BTC buy-side volume is below average so until that changes, chances for upside are also below average$BTC #Crypto #Bitcoin

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.