Bitcoin, SHIB, Ripple ve ETH İçin Teknik İşaretler Ne Gösteriyor?

Bitcoin, SHIB, Ripple ve ETH İçin Teknik İşaretler Ne Gösteriyor?

Fxstreet analistlerinden Filip L. ve Jonathan Morgan’ın popüler kripto paralar Bitcoin, SHIB, Ripple ve ETH için yaptıkları tahminleri Kriptoks.com olarak mercek altına alıyoruz. Analistler teknik göstergeleri sizler için yorumluyor. Bitcoin fiyat hareketi şimdi Ekim 2020’den bu yana en kolay yükselişe sahip. Ethereum fiyatı, güçlü satın alma momentumu ile 3.000 dolara doğru ilerliyor. XRP fiyatı yükselme konusunda belirsiz, boğalar ve ayılar temkinli.

SHIB fiyat hareketleri

Boğa rallisinin kısa kesilmesiyle Shiba Inu fiyatı birinci kareye geri döndü. Shiba Inu fiyat hareketi Pazartesi günkü açılış seviyelerine gerileyerek, neredeyse hiç kazanç veya kayıp olmayan bir hafta haline geldi. SHIB fiyat hareketi, bugün daha sonra başlayacak daha geniş bir destek testiyle biraz düşüş gösteriyor. SHIB fiyatı, analist Morgan’a göre düşüş momentumu devam ederken hala 0,00001500 dolara ayarlandı. Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi geri adım attı ve Çarşamba günkü ralliden elde edilen kazanımların neredeyse tamamını azalttı. Kuyruk riskleri ortaya çıktıkça ve hafta sonuna girerken gündemin en üst sıralarına yerleştirildikçe, yatırımcılar düşüş moduna geri dönüyor.

Shiba Inu fiyat hareketi, bu haftanın başından itibaren kazanımlarını silecek şekilde ayarlandı. SHIB fiyatı, barış görüşmelerinin iyi ilerleme kaydettiği haberlerinin ardından yükseldi. Yine de, Rusya’nın hiç de iyimser olmadığı ve hatta Rusya’nın muhtemelen bir barış anlaşmasını sıkıştırmaya çalıştığını gördüğü için ABD’nin nükleer silah tehdidini masaya koyduğuna dair birkaç manşet çıkınca, tüm bunlar bir gecede çöpe atılmış gibi görünüyordu. Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri, boğaların geçen hafta hafta sonu sıkıştıklarında aynı hatayı tekrarladıklarını gördü.

SHIB için düşüş olası, peki Bitcoin için görünüm nasıl?

Bitcoin fiyatı, belki de Ekim 2020’den bu yana patlayıcı bir kırılma için en uygun konumda. Bu yükseliş eğiliminin birincil gerekçesi, Bitcoin’in Ichimoku Kinko Hyo sistemi içinde nerede olduğuyla ilgili. İnce Ichimoku Bulutları, zayıflığı ve hareket kolaylığını temsil eder. Senkou Span B, Ichimoku Kinko Hyo sisteminde en güçlü destek veya direnç seviyesini temsil etse de, sanki Senkou Span, Senkou Span B’ye daha yakın, Senkou Span B ise daha zayıf. Bitcoin, Tenkan-Sen ve Kijn-Sen’in üzerinde olduğu için, küçük bir yükseliş momentumu bile Bitcoin fiyatını Ichimoku Bulutu’nun üzerinde muhtemelen güçlendirecektir. Bu gerçekleşirse, İdeal Boğa Ichimoku Koparışı onaylanır.

Bitcoin fiyatı 45.000 dolara patlayabilir

Bitcoin fiyatı için yukarı yönlü potansiyel, büyük olasılıkla 44.600 dolardaki %61.8 Fibonacci düzeltmesiyle sınırlı. Bununla birlikte, aşağı yönlü riskler de çok olasıdır. 37.600 doların altındaki herhangi bir günlük kapanış, büyük satış baskısını tetikleyebilir ve BTC‘yi 30.000 dolarlık değer alanına geri döndürebilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.