Bitcoin, SHIB, LUNA ve Altcoinler Davos’ta: İşte Konuşulanlar!

Bitcoin, SHIB, LUNA ve Altcoinler Davos’ta: İşte Konuşulanlar!

Dijital para değerlerinde yakın zamanda yaşanan bir çöküşe rağmen Blockchain ve kripto para firmalarının ana caddesini devraldığı Davos’taki bu yılki toplantıda katılımcıların ikramları arasında ücretsiz bir Bitcoin pizza tezgahı ve bir ‘Liquidity Lounge‘ vardı.

Bitcoin, SHIB, stablecoin’ler ve diğerleri Davos’ta

Kripto para sektöründen yöneticiler, büyük ölçüde düzenlenmemiş olan teknolojilerinin daha hızlı benimsenmesini teşvik etmek amacıyla İsviçre Alp tatil beldesinde iş dünyası liderleri ve politikacıların yıllık toplantısına katıldılar.

Büyük ölçüde ana etkinliğin aralarında yer alırken, kripto para kalabalığının Davos’taki önemi, kripto para birimlerinin bu ayın başlarında 800 milyar dolarlık piyasa değerini kaybetmesiyle ortaya çıkıyor.

LUNA olayı ve ayı piyasası kriptoları pes ettiremedi

Küçük traderlar, düzenleyicilerin kripto varlıkların yüksek riskli olabileceğine dair uyarılarına rağmen, hızlı getiri umuduyla kriptoya akın etti. Yakın zamana kadar sekizinci en büyük dijital para olan ve kurumsal kripto yatırımcıları tarafından desteklenen LUNA, değerinin neredeyse tamamını kaybetti.

USDC stablecoin’in ihraççısı Circle Internet Financial’ın CEO’su (CEO) ve kurucu ortağı Jeremy Allaire, LUNA’nın çöküşü hakkında “Beni şaşırtan şey, tamamen bu kadar hızlı bir şekilde hiçbir şeye dönüşmesiydi” dedi. Ancak son kayıplar, kripto şirketlerinin ürünlerini ve hizmetlerini sergileme planlarını engellemedi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.