Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Şimdi Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Şimdi Bu Seviyeleri Bekleyin!

Kripto piyasası, en çok hareket eden varlıklar arasında piyasa farklılığı göstermeye devam ederken küçük bir yükseliş dalgasıyla yatırımcıları rahatlatmaya başladı. Bitcoin, Ripple ve Ethereum bu yükselişten nasıl faydalandı? Gelin size grafikler üzerinden, bu durumu açıklayalım.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin şu anda yatay bir şekilde fiyatlanmaya devam ediyor. Ayrıca Bitcoin Kriptoks.com olarak, bildirdiğimiz üzere yükselmeye başlayan Ethereum ve Ripple’ın gerisinde kalarak nispeten daha kötü bir yol izlemektedir. Bu senaryoda dikkatli olmak gerekmektedir. Bitcoin, mevcut olarak 21.200 dolar fiyatıyla 200 haftalık hareketli ortalamanın altında konsolide olmaktadır.

Bitcoin bu durumu tersine çevirmesi için 21.200 dolar piyasa değerinden uzakta olan 31.000 doların üzerine çıkarak düşüş trendini geçersiz kılması gerekmektedir. 19.728 doların altındaki bir kırılma, BTC fiyatını 16800 dolara düşürmesi çok olasıdır.

Hafta sonu boyunca yeni düşük seviye gerçekleşmediği sürece, düşüş trendinin geçersizliği 31.000 dolar olarak kalacaktır. 31.000 doların kırılması durumunda, boğalar bir geri çekilme üzerine piyasaya girebilir. Ayrıca kısa vadede 37.500 doları hedefleyebilir. Bununla beraber bu senaryo gerçekleşirse, mevcut Bitcoin fiyatından yüzde 77 artış gerçekleşecektir.

Ethereum (ETH)

Ethereum fiyatı, Bitcoin fiyat hareketinden bağımsızlaşmaya başladı. 24 Haziran Cuma günü, ETH fiyatı 200 haftalık hareketli ortalamayı aşarak önemli bir direnç noktasını geride bıraktı. 2 saatlik grafikte yer alan delici boğa mumu, şimdi ETH fiyatını 1200 doların üzerinde desteklemektedir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.