Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Haftaya Beklenen Bunlar! 

Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Haftaya Beklenen Bunlar! 

Kripto para analisti Sahana Vibhute, belirsiz piyasa hareketlerinin ortasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) grafiklerini inceliyor ve beklenen seviyeleri belirliyor. Sahana Vibhute’nin analizlerini okuyucularımız için hazırladık.  

Bitcoin (BTC) analizi

Daha önce belirttiğim gibi, fiyat ölü kedi sıçrama modelini takip ettiğinden Bitcoin fiyatı yine daha düşük desteğe doğru akmaya devam edebilir. Dump, LUNA fiyat rallisi tarafından körükleniyor gibi görünüyor ve bu nedenle piyasa koşulları yerleştiğinde, BTC fiyatı 28.000 dolara yakın alt desteğe çarparak toparlanabilir.

Bununla birlikte, azalan bir trend olasılığını hafifletmek için BTC fiyatı, gelecek haftanın trade’inin başlangıcına kadar konsolide olabilir, ancak hafif azalan bir trendi koruyabilir. Şu anda, direnç 31.000 dolar civarında, destek ise 27.000 dolar civarında ve bu nedenle fiyat, pivot seviyelerinin kırıldığı yönde akabilir.

Ethereum (ETH) analizi

Ethereum fiyatı 2.000 doların üzerindeki seviyeleri geri kazanırken, BTC fiyatı rahatça 30.000 doların üzerinde kaldı. Kriptoks.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere 1.800 doların altındaki seviyelere ulaştıktan sonra fiyat, bir süre konsolide olduğu 1.900 doların üzerindeki pozisyonunu hızla geri aldı.

Bununla birlikte, son 2.100 doların üzerindeki sıçramadan sonra bile, fiyat, 1.973 ile 1.928 dolar arasındaki pivot bölgelerin hemen üzerinde konsolide olmaya devam ediyor. Bu nedenle, ETH fiyatı 1.973 dolara ulaşmadan önce dönerse, bir süre pivot bölgelerde gezindikten sonra önemli bir yükseliş gerçekleşebilir ve 1.800 dolara kadar düşebilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.