Bitcoin Öngörüleri Çıkan Efsane: Sıradaki Seviye Bu!

Bitcoin Öngörüleri Çıkan Efsane: Sıradaki Seviye Bu!

Bitcoin çöküşünü önceden geçen yıldan bildiren kripto analisti, önümüzdeki günlerde bir ralli öngörüyor. İşler yolunda giderse analiste göre lider kriptonun ilk hedefi 23.000 dolar olacak.

2022 çöküşünü bilen analist Bitcoin için ralli öngördü

Popüler Twitter analisti Capo’nun isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. 521.100 Twitter takipçii analist, en son analizlerinde, Bitcoin’in alt zaman diliminde çapraz direncini kırdığını ve şimdi 23.000 dolarlık hedefine doğru ilerlediğini söylüyor. Capo ayrıca, satış hacmi azaldıkça BTC’nin yerel bir dip bulması nedeniyle kırılmanın gerçekleştiğini iddia ediyor. Kripto analistine göre:

Bu fiyat hareketleri nedeniyle BTC pozisyonumu büyüttüm. Risk/Ödül = 2,75. Toplam riski %3’tür. Portföyümün toplam riski (BTC+ETH) %5’tir. USDT = %95.”

Capo, bir Bitcoin rallisi için kısa vadeli tahmininin doğru olduğundan emin. Buna göre yukarıdaki grafik, 23.000 dolarda dirence ulaştığında BTC için dik bir düzeltme öneriyor. Bitcoin şu anda gün içinde yatay hareket ederek 20.000 doların üzerinde kalmayı başardı. Bu esnada, Ethereum fiyatı 1.450 dolar desteğine yaklaştığı için boğalar ikinci bir hamle yapmakta isteksizdi.

Capo’ya göre short pozisyon alan satıcıların Ethereum için ralliyi tetikleyecek

Ethereum söz konusu olduğunda, kripto analisti, rallinin açığa satmaya çalışan ayılar tarafından körükleneceğini söylüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.