Bitcoin’inizi Satmayın: Tarihi Etkinlikten Haberler Var!

Bitcoin’inizi Satmayın: Tarihi Etkinlikten Haberler Var!

Önde gelen kripto para meraklıları, Miami Bitcoin Konferansında buluştu. ARK Invest CEO’su Cathie Wood ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’da etkinlik için bir araya geldi. İkili, değişen düzenleyici manzara, geleceğe yönelik projeksiyonlar ve kripto para birimindeki genel durumlar hakkında konuştu

Düzenleyici ortam son aylarda daha dostça görünüyor

ARK Invest CEO’su Cathie Wood ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, 2022 Miami Bitcoin Konferansı için yan yana geldi. Kripto para biriminin geleceği konusundaki iyimserlikleri ile ünlü Wood ve Saylor, genellikle, geleneksel yatırım firmaları arasında Bitcoin’i popüler hale getirmeleriyle tanınıyorlar.

“Gelecek Parlak” başlıklı bir konuşmada hem Wood hem de Saylor, kripto para biriminin geleceği hakkında iyimser şeyler konuştu. Özellikle kripto para birimlerini çevreleyen düzenleyici ortamın son aylarda daha dostça göründüğü konusunda hemfikirdiler. Ünlü CEO’lar, düzenleyicilerin belirgin bir şekilde değişen görüşleri hakkında yorumlarda bulundular. Michael Saylor konu ile ilgili şunları söyledi:

Bence son 12 ay 180 derecelik bir dönüş oldu… Sanırım birkaç hafta önce, yürütme emriyle birlikte ABD Başkanı Bitcoin’e yeşil ışık yaktı.

Altın değil, Bitcoin satın alın

Saylor’un CEO’su olduğu MicroStrategy, Ağustos 2020’den bu yana milyarlarca dolar BTC biriktiren büyük bir kurumsal Bitcoin balinası olarak, son yıllarda fiyat dalgalanmaları yarattı. Şirket şu anda yaklaşık 5,4 milyar dolar değerinde 125.000’den fazla Bitcoin’e sahip. Kriptoks.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Mart ayında, MicroStrategy’nin bir alt kuruluşu olan MacroStrategy, daha fazla Bitcoin satın almak için Silvergate’den 215 milyon dolar borç aldı.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.