Bitcoin’in Mart Seviyesini Bilenler, Nisan Rakamını Açıkladı!

Bitcoin’in Mart Seviyesini Bilenler, Nisan Rakamını Açıkladı!

Lider kripto Bitcoin (BTC)’nin 47.000 doların üzerine çıkmasıyla yakın zamanda yeniden canlanmasının ardından, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, varlığın Nisan ayı sonuna kadar 51.000 doların üzerinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Lider kripto için topluluk tahminleri ne diyor?

Bitcoin’in %90’ından fazlası dolaşımdayken, dijital varlıkların enflasyon oranı Mart ayında ABD doları oranından beş kat daha düşük olan %1,7’ye düştü ve BTC’yi yatırımcılar için güvenilir bir enflasyon koruması olarak sundu. CoinMarketCap kripto topluluğu, varlığın mevcut fiyattan %8’in üzerine çıkarak 31 Nisan’a kadar 51.053 dolardan işlem göreceğine inanıyor. Hedef, 55.723 üyenin ortalama oylarına dayanıyor.

Bu arada, 34.894 topluluk üyesi, Mayıs ayı sonuna kadar mevcut fiyata +178,35 dolar (+%0,38) için 47.279,77 dolarlık bir hedef belirledi. Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere tarihsel olarak, kripto topluluğu Bitcoin fiyatlarını %82 doğruluk oranıyla tahmin etti.

Tahmin, Nisan ayı yaklaşırken Bitcoin 47.000 doların üzerinde işlem görüyorken geliyor. Bitcoin, 28 Mart’ta Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinden bu yana %35 değer kazanarak, farklı bir güç gösterdi.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.