Bitcoin’in Her Adımını Bilen Efsane: Önümüzdeki Aylarda…

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Efsane: Önümüzdeki Aylarda…

Kıdemli yatırımcı Peter Brandt’in yeni nesil traderlar hakkında söyleyecekleri var. Yatırımcıların Bitcoin ve altcoin’lerden uzaklaştığını gören analist, önümüzdeki aylarda neler olacağını tartııyor.

Peter Brandt, Bitcoin yatırımcılarına seslendi, önümüzdeki aylarda olacakları söyledi

Kripto analisti Peter Brandt, mevcut trader neslinin tamamen parayla ilgili olduğunu düşünenler arasında. Kendisine göre çoğu yatırımcı işlem yapmak veya sermaye kurtarmak için planlardan yoksun. Yeni nesil traderlar, “aya ulaşmak için satın alıyor ve sonuç olarak zor kazandıkları parayı kaybediyor”. Dolayısıyla Brandt, bu traderları daha çok piyasaların temellerini ve sermayelerini nasıl koruyacaklarını bilmeyen kumarbazlara benzetiyor.

Mevcut piyasa çöküşü, birçok insanın yatırımcılar ve analistler tarafından temsil edilen endüstrinin geleceği hakkında konuşmasına neden oldu. Yıllar boyunca, birçok kripto meraklısı, olumsuz piyasa koşulları karşısında bile uzmanları takip etmenin önemini vurguladı. Bu fanatik yatırımcılara maksimalist denir. Örneğin Bitcoin’de maksimalistler arasında en popüler kripto para birimi. Bu yatırımcı sınıfına göre, kriptolar sadece parayla ilgili değil, teknoloji ve gelecekle ilgili bir varlık.

“Şimdi, bu zihniyet, yeni nesil traderlarla değişiyor gibi görünüyor

Bu tez, popüler yatırımcı Peter Brandt’e ait. Bir tweet’te Peter, her nesil trader için, onlar için gerçekten neyin önemli olduğunu anladıklarında her zaman bir eureka anı olduğunu açıklıyor. Bu anlamda, mevcut yatırımcılar sermayelerini korumayı daha fazla umursamıyor. Aşağıdaki tweet’te analist şunları söylüyor:

Her nesil trader için büyük bir “aha” anı var. Bu nesil için uyanış, sermayeyi korumanın bir maksimalist olmaktan daha önemli olduğu yönünde. Bu, önümüzdeki aylarda NFT, BTC, ETH için daha da doğru olacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.