Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Elon Musk Çağrısı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Elon Musk Çağrısı!

Twitter yöneticilerinin şirketi Tesla CEO’su Elon Musk’a satmayı kabul ettiği haberi, birçok kripto para traderına neşe getirse de, pek çok kripto para birimi meraklısı gelişmeden memnun görünmüyor. Bunlardan biri, Bitcoin (BTC) analizleriyle gündeme gelen Peter Brandt oldu. İşte detaylar…

Bitcoin analizleriyle tanınan Brandt, Musk’ın hamlesini eleştirdi

Şirketi Musk’a satmayı kabul ettiği için Twitter’ı herkesin önünde eleştiren bir kişi, deneyimli trader olan Peter Brandt. Brandt’a göre, Amerika Birleşik Devletleri Kongresi, New York Times, NPR ve NBC gibi medya şirketlerini korumak için Musk’ın Twitter’ı tamamen edinme çabasını durdurmalı. Brandt, yakın zamanda attığı tweet’inde aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Elon Musk bir medya şirketi satın alabileceğini nasıl düşünür??? Kongre, @nytimes, @NPR ve @NBCNews’in insanlara ne düşünmeleri gerektiğini söyleme haklarını korumak için şimdi harekete geçmelidir.

Musk’ın Twitter anlaşması

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere Twitter, Musk’ın satın alımını ve anlaşmanın bu yıl tamamlanmasını kabul ederken, sosyal medya şirketi anlaşmanın tamamlanmasının hissedarlara ve düzenleyici onayına tabi olacağını vurguladı. Yetkililer Musk’ın Twitter’ı satın almasına yönelik herhangi bir tehdit algılarsa, anlaşmanın beklendiği gibi tamamlanmama ihtimali var. Bu arada, küresel kripto para topluluğunun çoğu üyesi, özellikle Dogecoin meraklıları, anlaşmanın başarılı olmasını umuyor olacak.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.