Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Korkutan Rakamı Verdi

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Korkutan Rakamı Verdi

Tecrübeli emtia trader’ı Peter Brandt, Twitter resmini bir zamanların modası olan “lazer gözlere” ne zaman çevireceğini açıklamak üzere korkutan bir Bitcoin fiyat tahmini eşliğinde olması gerekenleri paylaştı.

“Bitcoin 27.111 dolara giderse”

Peter Brandt, Bitcoin’in 28.805 dolar seviyesinde işlem gördüğü mevcut aralığın alt eşiğini ve üst sınırın 69.000 dolar olduğunu gösteren bir grafik yayınladı. Hatırlamak gerekirse, BTC Kasım ayında ATH fiyatına ulaşmıştı. Analist, BTC’nin mevcut 43.409 dolar seviyesinden 27.111 dolara düşmesi durumunda Twitter resmine “lazer gözler” ekleyeceğini söylüyor. Ancak, bunun bir BTC fiyat tahmini olmadığını ekliyor. Twitter dizisinde, birkaç kullanıcıda artık aşağı yönlü hareketin mümkün olduğuna inandıklarını dile getirdi.

“Lazer gözler” flashmob, Şubat 2021’de BTC’nin sonunda en az 100.000 dolara ulaşacağına kuvvetle inanan Bitcoin kullanıcıları arasında ortaya çıktı. Bu flash mob’a katılan önde gelen Bitcoin kullanıcıları arasında Binance’in CZ’si Max Keiser, Michael Saylor ve hatta Elon Musk da bulunuyordu.

“Bir sonraki roket aşaması Mayıs 2024’te ateşlenecek”

İki gün önce yayınlanan bir tweet’te ünlü grafik uzmanı, BTC fiyatının Mayıs 2024’te tekrar yükselebileceğini belirtti. Bitcoin’in 10 kat büyüme aşamasına geçmek için genellikle 33 ay sürdüğünü söyleyerek açıkladı. Ancak Brandt, BTC durumunda tarihin tekerrür edeceğine inanmadığının altını çizdi.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.