Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Haber…

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Haber…

Lider kripto bir dalış yaptıktan sonra tekrar 20 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bununla birlikte 22 bin doların ötesine bir türlü geçemedi. Dolayısıyla, son bir haftadır bu aralıkta salınıyor. Bitcoin (BTC) arafta kalırken, Peter Brandt paylaştığı bir grafiğin büyük bir haber olabileceğini söylüyor.

Ufukta Bitcoin için güzel günler mi var?

İsabetli Bitcoin tahminleriyle tanının bir analist, en son öngörülerini paylaştı. Analist Peter Brandt, son tweet’inde Bitcoin dominant grafiğinin “büyük haber” olabileceğini söylüyor. Başarılı analist, Twitter hesabından bir grafikle birlikte şu yorumu paylaştı:

Bu grafik büyük “haber” olabilir. %50’nin üzerinde kesin bir geri kapanış, büyük bir pozitif BTC olacaktır. Bu tweet’e verilen genel yanıtların düşüş eğiliminde olması ilginç. BTC, 50.000 doların üzerindeyken, bu olumsuz yanıt verenlerin kaçının lazer gözlerine sahip olduğunu merak ediyorum.

Analist, %50 seviyesinin üzerine çıkmanın lider kripto para için son derece olumlu olacağına söylüyor. Bu arada, tweet’ine gelen yorumlara bakılırsa takipçileri Bitcoin için ayı eğiliminde olmayı tercih ediyor. Ayrıca Peter Brandt, bu kişilere BTC’nin 50 bin doların üzerindeyken ne düşündüklerini hatırlatıyor ve muhtemelen lazer gözleriniz vardı diyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.