Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Diplere Gidiyoruz!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Diplere Gidiyoruz!

Lider kripto Bitcoin (BTC), son günlerde 40 bin dolar seviyesinin üzerine çıksa da, burada tutunamadı ve bu psikolojik seviyenin altına geriledi. Neredeyse 50 yıllık deneyime sahip efsanevi trader ve analist, BTC için potansiyel bir geri dönüşün 30.000 doların altına düşeceğini tahmin ediyor.

Peter Brandt, Bitcoin için 28 bin doları işaret ediyor

Bitcoin’in her adımını bilen analist olarak tanınan ve Kriptoks.com haberlerinde tahminlerine yer verdiğimiz Peter Brandt, lider kripto Bitcoin için 30 bin doların altına giden bir senaryo öngörüyor. Analist, yükselen kanalın altına düşüşün bir sonraki geri dönüş sırasında gerçekleşebileceğini öne sürüyor.

Peter Brandt Bitcoin’in Şubat ayının ortasından beri oluşturduğu oldukça yaygın bir model kullanıyor. Analistin önerdiği üzere, kanalın tamamlanması genellikle kanalın genişliğine eşit bir düşüşle sonuçlanır. Peter Brandt, tahminine ilişkin olarak Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Bir ayı kanalının tamamlanması, tipik olarak, kanalın genişliğine eşit bir düşüşle sonuçlanır veya bu durumda 32.000’lik zorlu bir testte… tahminim 28.000. Bu beni BTC düşmanı yapmaz.

The completion of a bear channel typically results in a decline equal to the width of the channel, or in this case a hard test of 32,000 or so — my guess is 28,000This does NOT make me a hater $BTC pic.twitter.com/tTtuALZvSt

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.