Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Borsa İflas Edebilir! 

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Borsa İflas Edebilir! 

İsabetli Bitcoin (BTC) tahminleriyle tanın analist Peter Brandt, bu sefer bir kripto borsasını hedef aldı. Bitcoin kahini, büyük kripto borsalarından Coinbase’in kullanıcılarını Bitcoin’leri hakkında uyardı.

Coinbase, Bitcoin kahininin hedef tahtasında

Hatırlanacağı üzere Coinbase, müşterilerine teminatsız alacaklılar olarak davranacağını açıkladı. Bunun ardından Peter Brandt, Coinbase’de hedef almaya devam etti. Tecrübeli bir vadeli işlem traderı olan Peter Brandt, son tweet’inde San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase’de bir kez daha tokat attı.

Peter Brandt, normalde bir analist olarak kripto para endüstrisindeki gelişmelerden bahseder. Ancak bu sefer, Coinbase’in tutumunu eleştirmeyi tercih etti. Hatta onun hakkında kötü bir niyet beyan etti. Ünlü analiste göre Coinbase, devam eden ayı piyasasında iflas etmeyi hak ediyor.

Peter Brandt, Coinbase kullanıcıları hakkında endişeli

Analist, kripto varlıklarını popüler trade platformunda tutan Coinbase kullanıcıları hakkında endişe duyduğunu söyledi. Çünkü iflas durumunda “teminatsız alacaklılar” olarak ilan edilebileceklerini belirtti.

Peter Brandt, Coinbase’in iflas etmesinin borsa lehine çalıştığını kaydetti. Ayrıca talihsiz gelişmenin Coinbase ekibine ‘kullanıcıların kripto varlıklarını çalmak’ için bir fırsat sunacağını da sözlerine ekledi. Peter Brandt, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.