Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin Sert Düşecek!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin Sert Düşecek!

2018’de Bitcoin’in (BTC) çöküşünü doğru bildikten sonra kripto piyasasında efsane haline gelen kıdemli bir yatırımcı, önde gelen bir altcoin projesinde alarm veriyor.

Peter Brandt, altcoin yatırımcılarını uyarıyor

Peter Brandt, 645.700 Twitter takipçisine Ethereum’un azalan bir üçgen oluşturduğunu, ETH için daha fazla aşağı yönlü risk öneren bir devam formasyonu olduğunu söyledi.

Analistin grafiğine bakıldığında, Ethereum yaklaşık 1.750 dolardan destek alırsa düşüş formasyonu onaylanabilir. Yazım sırasında ETH, gün içinde dalgalanarak 1.800 dolar civarında tutunmaya çalışıyor. Gün içinde 1.750 dolara temas etmedi.

Peter Brandt, Ethereum’da düşüş eğiliminde olan tek popüler analist değil

Kripto analisti Cantering Clark ayrıca 134.600 Twitter takipçisine ETH’nin Mart 2021’den bu yana piyasayı yukarı yönlü tutan çapraz desteğinin çok altında işlem gördüğü için keskin bir düşüş için olgun göründüğünü söyledi:

Bu sefer biraz farklı olduğunu düşünmeseydim, bu ETH tablosuna bakar ve ‘Büyük gemiler yavaş döner ve kolay kolay durmazlar’ diye düşünürdüm. Yüksek zaman dilimi önlemleriyle, bu, gerçek momentum düşüşünün başlangıcı olabilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.