Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Bu Altcoin İçin Uyardı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Bu Altcoin İçin Uyardı!

İsabetli Bitcoin fiyat tahminleriyle bilinen tecrübeli kripto analisti Peter Brandt, yakın tarihli analizlerinde bir altcoin hakkında uyarılarda bulundu. Analistin popüler Bitcoin fiyat tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Güncel raporunda Brandt, Ethereum trenin kaçırılmaması gerektiğini söylüyor. Ayrıntılar Kriptoks.com‘da.

Peter Brandt, lider altcoin için uyarılarda bulundu

Piyasa değerine en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), 9 Şubat’taki %20’lik kazanımı hafta içinde iade etti. Bu süreçte, Bitcoin fiyatı 41 bin 500 dolar bölgesini ihlal ederken, ilk 10’de yer alan çoğu altcoin satış baskısından kurtulamadı. Peter Brandt ise ATH fiyatından yaklaşık %45 değer kaybeden Ethereum için kritik uyarılarda bulunuyor. İşte ayrıntılar…

Tecrübeli kripto analisti, yakın tarihli analizlerinde Ethereum için paylaştığı grafiği “Ethereum yatırımcıları için bu ihtimal iyi bir haber değil” şeklinde yorumladı. Brandt, bu grafiğin önümüzdeki yıllarda kendisine hatırlatılacağını söylediği şu açıklamalara yer verdi:

Ethereum alıcıları için bu ihtimal iyi bir haber değil. Bu tablo bundan üç yıl sonra annelerinin bodrumunda işlem yapan Z Kuşağı tarafından hatırlanacak.

4700 dolar bölgesi, Brant’ın grafiğinde bitiş bölgesi olarak gösteriliyor. Düşüşten sonra simetrik bir üçgen yapısının şekillendiğini görüyoruz. Brandt, simetrik üçgen şeklinin bir “devam formasyonu” olduğu için bu görüntünün daha fazla düşüş eğilimi gösterdiğine inanıyor. Analiste göre simetrik üçgen daha yüksek seviyelerde kırılırsa, düşüş formasyonu bu noktada bozulacak. Analistin 3 yıllık analizi, tahmininin orta vadeli olduğunu ve Ethereum’un 3 yıl içinde mevcut seviyelerden önemli ölçüde daha yüksek olma olasılığını kabul ettiğini de gösteriyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.