Bitcoin İçin Kritik Saatler! “Bu Seviyelere Hazır Olun”

Bitcoin İçin Kritik Saatler! “Bu Seviyelere Hazır Olun”

Bitcoin (BTC) fiyat hareketi geçen haftaki kapanışın sadece 300 dolar altındaki seviyelere odaklanırken yatırımcılara ve analistler arkalarına yaslanıyorlar. Ayın ilk haftalık kapanışı çok önemli olan 46.000 doların üzerinde göründüğü için Bitcoin boğaları rahat bir hafta sonu geçirdi.

Pazar gününün son saatlerinde her şey olabilir

Analistler klasik bir hafta sonu volatilitesi beklerken TradingView verileri Pazar günü ilginç bir grafik kaydetti. BTC/USD, hafta sonu boyunca birkaç sürpriz sunmuştu ve bir gecede 45.500 dolara yakın bir düşüş yaşadı. Şimdi, 2022 yıllık açılışı olan 46.200 doların üzerinde potansiyel bir haftalık ikinci kapanış için ihtimaller açıktı.

Yazım sırasında 46.500 dolar bölgesinden işlem gören Bitcoin’in çok fazla potansiyeli var, ancak ılımlı bir son dakika geri çekilmesi bile haftalık grafiği oldukça farklı gösterebilir. Buna karşılık 500 dolar daha eklediğinizde haftalık kapanış Bitcoin’in yılın en yüksek kapanışı olacak. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe Cumartesi günü, haftalık kapanışın ötesinde daha geniş bir resimde gördüklerini paylaştı:

Bitcoin (BTC) burada hala kritik bir seviyede kalıyor, bu nedenle 45 bin doların üzerinde kalırsak devam etme olasılığı yüksek görünüyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.