Bitcoin İçin Kritik Saatler Başladı: İşte Beklenen Seviyeler!

Bitcoin İçin Kritik Saatler Başladı: İşte Beklenen Seviyeler!

Bitcoin boğaları için her zamanki gibi işler Pazar günü mesai saatleri dışında devam ederken, fiyat kayıpları sakinleşiyor. Lider kripto, bir haftalık hayal kırıklığı yaratan kayıpların ardından, bugün şimdiye kadarki en düşük haftalık kapanışına hazırlandı.

Rekt Capital’e göre Bitcoin insanlara ikinci bir şans veriyor

TradingView’den elde edilen veriler, BTC’nin Pazar günü 42.a700 doları çevrelediğini ve haftalık mumun tamamlanmasına birkaç saat kaldığını gösteriyor. BTC Cuma günü Wall Street işlemlerinin sonuna doğru düşerken, 42.000 dolarlık desteğin bozulmadan kalmasıyla hafta sonu biraz gerginlik ile sakinlik arasında kaldı.

Popüler kripto traderı ve analisti Rekt Capital için, BTC fiyatında son yedi günde yaklaşık %10’luk kayıplar görülmesine rağmen hala iyimser olmak için neden var. Analist, şu paylaşımı yaptı:

Bu BTC geri çekilmesi, birçok insan için ikinci bir şans. Düştüğünde BTC alacağınıza dair kendinize söz verdiyseniz ve bir sonraki yükseliş trendini kaçırmayacağınıza yemin ettiyseniz, kendinize bir iyilik yapın. Ve kendi tavsiyene uy.

This #BTC pullback is a second chance for a lot of peopleIf you promised yourself that you'll buy $BTC when it goes lower And vowed that you wouldn't miss the next uptrendDo yourself a favourAnd follow your own advice#Crypto #Bitcoin

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.