Bitcoin İçin Kritik Saatler: 5 Analist “Bu Seviyeler” Dedi!

Bitcoin İçin Kritik Saatler: 5 Analist “Bu Seviyeler” Dedi!

Analistler, Bitcoin (BTC) fiyat hareketinin Ethereum Merge’e girerken ve ABD TÜFE verilerini beklerken 23.000 doları kırabileceğinden hala eminler. Bu arada, popüler bir analist, Bitcoin’in dibinin burada veya çok yakın olduğunu söylüyor.

Bitcoin için 23.000 dolarlık hedefler yerinde kaldı

TradingView verileri, BTC’nin Bitstamp’ta bir gecede 21.730 dolara ulaştığını gösterdi. Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu da 26 Ağustos’tan bu yana en yüksek seviye. BTC, düşük hacimli hafta sonu işlem koşullarının herhangi bir zayıflığı artırmaya müsait olmasına rağmen önceki kazançlarını korumayı başardı.

Analistler arasında, kısa vadeli kripto fiyat hareketi için çok önemli olacak yeni haftaya girerken heyecan dorukta. Lider altcoin Ethereum’un (ETH) Merge’ü bu hafta içinde olacak. Ayrıca, ABD enflasyon verileri gelecek. Bunlar da, piyasayı etkilemesi beklenen en önemli katalizörler. On-chain izleme kaynağı Material Indicators, hafta sonu “Gelecek haftanın ekonomik verilerinde oynaklığın artmasını bekleyin” paylaşımı yaptı. Bu bağlamda, şunları kaydetti:

Bu arada, unutmayın. Bu bir ralli. Yol boyunca kâr almazsanız, hepsini geri verme riskini alırsınız.

Ekteki bir grafik, Binance BTC/USD sipariş defterinin, daha sonra boğaların üstesinden geldiği bir bölge olan 21.500 dolar civarında sağlam bir direnç sağladığını gösterdi.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.