Bitcoin İçin Geri Sayım Başladı: Tasfiye Felaketi Korkusu!

Bitcoin İçin Geri Sayım Başladı: Tasfiye Felaketi Korkusu!

Bitcoin art arda onuncu haftalık kırmızı mum kapamak üzere. BTC boğaları için tehlikeli bir durum olduğu söylenebilir. Kripto analisti Kevin Svenson, bu seviyelerden güçlü yükseliş olabileceği kadar, tasfiye felaketiyle de sonuçlanabileceğini düşünüyor.

Bitcoin yatırımcıları kararsız, haftayı 29.450 doların üzerinde kapaması gerekiyor

TradingView’den elde edilen veriler, BTC/USD’nin yazım sırasında 30 Mayıs açılış seviyesini çevrelediğini gösterdi. Şu anda yedi gün öncesine göre sadece 300 dolar daha yüksek fiyatta. Haftalık mumun kapanmasına saatler kala Bitcoin, bu seviyeyi tutamama riskini sürdürdü. BTC bu hafta 29.450 doların altında kapanırsa, ardışık “kırmızı” haftalar açısından yeni bir rekor kıracak. Potansiyel sonuçları tartışırken, yatırımcılar karışık görüşlere sahipti.

Uzmanlar Bitcoin hakkında neler söylüyor?

Popüler Twitter hesabı Crypto Santa, güncel analizlerinde şunları kaydetti:

Jüri, enflasyonist yörünge açısından hala dışarıda. BTC muhtemelen 28,5 bin doların üzerinde bir Haftalık kapanış elde edecek gibi görünüyor, bu da önümüzdeki hafta için PA’nın daha fazla değişmesi anlamına geliyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.